KSIĄŻKA

SIĘGAJ PO SWOJE

w szpilkach lub boso

To nie jest książka motywacyjna. Nie jest to też poradnik. To prawdziwe historie z życia autorki, które sprawiły, że krok po kroku stawała się lepszą wersją siebie. Zmiany w jej życiu były często bolesnym  procesem. Sprawiały, że jej wewnętrzna siła rosła. Nawet wtedy, gdy stała ze spuszczoną głową i milczała, a należało się odezwać.

POBIERZ BEZPŁATNIE FRAGMENT KSIĄŻKI

„Sięgaj po swoje w szpilkach lub boso”

DLA KOGO JEST TA KSIĄŻKA

Dla kobiet, które odnoszą zukcesy na polu zawodowym, jednak wciąż wciąż mają  zastrzeżenia do samej siebie, że są niewystarczająco dobre.

Dla kobiet, które za wszelką cenę dążą do ideału, porównując się do innych.Zapominają, że unikalnośc jest ich siłą..

Dla kobiet, które na co dzień zapominają o sobie, o swoich celach, marzeniach. O zachwycie nad życiem.

Dla kobiet potrzebujących wiary w siebie. Oraz przykładu, że można sięgnąć po to, co zawsze było bliskie ich sercu.

Dla kobiet, które mają apetyt na życie. Jednak stereotypy myślowe blokują ich działania. Ipinia innych bierze górę.

Dla kobiet, które chcą od życia więcej. Niestety niskie poczucie wartości odbiera im odwagę, by sięgać po swoje.

O CZYM JEST KSIĄŻKA?

O prawie całym procesie zmian, które dokonały się we mnie, napisałam w tej książce. Zbliżały mnie krok po kroku do Danuty Hasiak podejmującej odważne życiowe decyzje. Odkrywającej w sobie nieznany dotąd potencjał, radość i talenty. Zmieniającej ograniczające przekonania w możliwości. Cieszącej się pełnią życia. Kobiety, która wyszła z więzienia własnych sabotujących myśli, by w końcu cieszyć się życiem bez ograniczeń.

CO DA CI TA KSIĄŻKA

Codzienna uważność na siebie i swoje potrzeby. Od tego zaczyna się miłosć do samej siebie. Staniesz się bohaterką sojego życia, w którym scenariusz będziesz pisała sama  a nie inni. Odkryjesz  w sobie potencjał o który nawet siebie nie podejrzewasz. Zaczniesz doceniać swoją unikalność, która wyróżnia Cię od innych. Jest Twoja siłą.
 • Relfeksję
  Obudzisz w sobie zapomniane pasje i marzenia..
 • Wiarę
  Uwierzysz w swoją siłę i moc, którą masz w sobie, tylko trudno je dostrzec.
 • Akceptację
  Z pełną akceptacją siebie podążysz przez życie w swoich butach, ze swoimi wartościami. Co najważniejsze na swojej życiowej drodze.
 • Pewność
  Przestaniesz się bać pytania „Ile masz lat kochana”.
 • Nadzieję
  Przekonasz się, że bez względu na wiek, status materialny, wykształcenie możesz otwierać drzwi swoich marzeń, pragnień.

Masz w sobie wszystko, by kreować swoją spełnioną przyszłość

To punkt kulminacyjny mojej mowy motywacyjnej ,,Sięgaj po swoje tu i teraz czyli skuteczna droga do spełnionego życia”. TO 10 REGUŁ Danuty Hasiak, które za chwilę usłyszysz. Pozwolą Ci zmienić sposób myślenia na Twoich warunkach mając w głowie ,,Nie wszyscy muszą mnie kochać i nie wszystkim muszę się podobać”.

RECENZJE

 • Poznałam Danutę podczas prowadzonych przeze mnie szkoleń RBC Master Training. Wykazywała się niezwykłą uważnością i proaktywnością. Poczułam, że ma dar zarażania dobrą energią! Podczas spotkań z kobietami wielokrotnie słyszę, że po 50-tce zawodowo nic już na mnie nie czeka. Wtedy w moich myślach pojawia się Danuta, która pokazuje, że można inaczej. Robi to skutecznie kierując się życiową misją oraz swoimi wartościami. Jej historia jest bardzo budująca! Jestem przekonana, że lektura tej książki wielu kobietom odświeży marzenia, doda im odwagi i zainspiruje do tego, aby realizowały swoje cele i odnosiły sukces. Jej autorka jest tego żywym dowodem.

  KAMILA ROWIŃSKA

  Autorka, trenerka, inwestorka

 • „Niesamowicie ciepła książka. O życiu kobiety. O odwadze. O sile. O walce, którą czasem musimy podjąć, by zawalczyć o najbliższych i o siebie. W książce znajdziemy wiele historii, które opowiadają o tym, jak można cieszyć się każdym drobiazgiem i że można zrealizować nawet te marzenia, które zrodziły się w nas wiele lat wcześniej. Entuzjazm, optymizm i niesamowita energia wypływają spod pióra autorki, a całości dopełniają jej niezwykle starannie dobrane wiersze, które pobudzają nas do własnych przemyśleń nad tym, co jest w życiu ważne”.

  ANNA GRABKA

  redaktor wydania

 • „Wśród wielu ludzi jakich poznałem w życiu, czasem pojawiają się tacy, którzy swą obecnością wnoszą wiele radości do życia innych ludzi. W swej istocie mają też ogormny apetyt na życie, na to by go doświadczać w pełni. Nie zważają na przeciwności, nie upadają przed chwilowym niepowodzeniem, tylko ciągle idą na przód sięgając po swoje. Jeśli pragniesz od życia zdecydowanie więcej, to proszę Cię przeczytaj książkę Danuty Hasiak, jest po prostu piękna, mądra i rozbudza apetyt na życie”.

  ŁUKASZ MILEWSKI

  przedsiębiorca, mentor

 • „„Danuta Hasiak udowadnia, że nigdy nie jest za późno na zrobienie „porządków” w swoim życiu. Nigdy nie jest za późno na realizację swoich marzeń. Czas na zmiany jest zawsze. Tylko trzeba tego naprawdę chcieć i odważnie podjąć decyzję, nie zważając na opinię świata wokół. Całość książki dopełniają odpowiednio dobrane wiersze autorki, które pobudzają czytelnika do głębszej refleksji nad sobą.”.

  ILONA FELICJAŃSKA

  pisarka, przedsiębiorca

O AUTORCE

Jestem autorką bestsellerowej książki „Sięgaj po swoje w szpilkach lub boso”

oraz tomików poezji „Moja mała wolność” i „Przymierzalnia skrzydeł”.

Kobieta dojrzała z energią dwudziestolatki. Jej życie zaczęło się po pięćdziesiątce. Prawie dziesięć lat temu, borykając się z poważnymi problemami zdrowotnymi oraz finansowymi, zdecydowała się po raz pierwszy wziąć życie w swoje ręce. Wykorzystując swoje historie przedstawi swoją metamorfozę w wielu obszarach swojego życia. Poczucia własnej wartości, zdrowia, pasji  oraz niezależności finansowej.
Mówi o sobie „Dojrzałość smakuje jak najlepsze wino, z bukietem słodkich, czasem cierpkich doświadczeń. To one są stabilnym, pewnym fundamentem do zmian.

OPINIE CZYTELNICZEK

Dzień dobry. Właśnie przeczytałam pani książkę którą mąż kupił mi w prezencie pod choinkę. Bardzo mi się podobała.Nie u miałam się oderwać. Czytając miałam wrażenie jakbym czytała swoją historię tylko że ja jestem tą zalęknioną jeszcze kobietą ale już dziś wiem że czas na zmiany. Pani książka dała mi nadzieję i dodała mi skrzydeł.Motywująca do działania i zmuszająca do refleksji nad sobą. Mam wrażenie jakby napisana specjalnie dla mnie.To nie przypadek że trafiła w moje ręce. Dziękuję.

Alicja W.

Urzekła mnie Pani historia…Z jaką lekkością wróciły wspomnienia…te z dzieciństwa…te wycieczki do piwnicy, trzepak…te niezliczone godziny na podwórku, kiedy mamy nie mogły nas dowołać do domów…Wiersze przecudne…i od pierwszego po ostatni w książce…jakże mi bliskie…z jaką łatwością rysujące kolorowe obrazy wspomnień w mojej głowie…Gdzie można kupić tomiki Pani wierszy? […] Ja wciąż się boję. I wciąż jestem daleka od odważnych WŁASNYCH decyzji…
PS. Ja akurat uwielbiam chodzić w szpilkach!

Sylwia z Irlandii

Cześć Danusiu,
bardzo miło czytało mi się „Sięgaj (…)” (łezki też poleciały;)) może dlatego, że podobnie jak Tobie od jakiegoś czasu towarzyszył motyw kawiarenki Van Gogha… (na ulubionym kubku) może dlatego, że też miałam babcię Anię (która zasnęła u mnie w domu…) Bardzo mi to pomogło i wiele zrozumiałam, całuję!

 

Jagoda

Z Danusią znam się od dobrych kilku lat. Znajomość z tą cudowną Kobietą, zawsze z czułością myślącą o innej osobie, uświadomiła mi jak ważne jest wysłuchanie drugiej osoby. Danusia jest bardzo dobrym tego przykładem. Zawsze wysłucha do końca, trafnie zauważa problem i stara się pomóc czerpiąc ze swojego życiowego doświadczenia. Jestem wdzięczna, że dane mi jest przyjaźnić się z Danusią oraz z nią współpracować, ponieważ jako Trener pozytywnego myślenia uczy nas jak z uśmiechem na twarzy przejść przez życie, jak widzieć szklankę do połowy pełną i czerpać z życia pełnymi garściami bez względu na okoliczności, a z cytryn???, które daje nam los- robić lemoniadę?. Kobieta pełna inspiracji, która potrafi otworzyć nam oczy na rzeczy dla nas w danym momencie niewidzialne.
Z całego serca z pełną odpowiedzialnością za słowa POLECAM współpracę z Danutą Hasiak, która z pewnością pomoże spojrzeć na życie inaczej. ?

Andrea Elisabeth Hampel

Książka Danusi Hasiak pozostaje w sercu dłużej. Każda, nawet najdrobniejsza historia jest ważna. Może być przez nas przeżywana pozytywnie, z uważnością i entuzjazmem. Możemy cieszyć się każdą chwilą i świadomie kierować swoje myśli na to, co dobre i jaka lekcja płynie z każdej sytuacji. Na ponad 200 stronach „Sięgaj po swoje” znajdziesz ogrom entuzjazmu, radości i pozytywnej energii. Z całego serca polecam.

Anna Grabka

Danusia w swojej książce ” Sięgaj po swoje w szpilkach lub boso” pokazuje,że można spełniać swoje marzenia bez względu na wiek i czas, w którym żyjemy.
Jej życiową misją jest pokazywanie różnych historii związanych z jej życiem i nie tylko. Wspiera osoby słabsze. Inspiruje kobiety do zmian w życiu, za co są jej bardzo wdzięczne.
Dostrzega życie tam, gdzie inni nie widzą. Robi to skutecznie każdego dnia.
Jestem wdzięczna Danusi za inspirację i zmianę w sposobie postrzegania i myślenia w moim życiu z pełną jego akceptacją.

 

Alfreda Petryna

BESTSELLER

CHCĘ MIEĆ TĘ KSIĄŻKĘ

Przejdź do sklepu i zamów własny egzemplarz

TU MNIE SPOTKASZ