WITAJ!

Nazywam się Danuta Hasiak i jestem

CERTYFIKOWANYM TRENEREM

POZYTYWNEGO MYŚLENIA

Pomagam kobietom stojącym na życiowym zakręcie odzyskać radość życia, nawet jeśli nie mogą zrobić kroku dalej.

WIEM, O CZYM MÓWIĘ!

Poczucie wartości kiedyś bliskie podłogi, dzisiaj pozwala otwierać mentalne drzwi, które chcę otworzyć. Kiedyś stanowiły absolutną blokadę, by ruszyć z miejsca. Strach paraliżował jakiekolwiek ruchy.

Przeszłam swój proces, metamorfozę. Zmianę o 180 stopni. To, co kiedyś wydawało się niemożliwe, dzisiaj mam na wyciągnięcie ręki.

CERTYFIKATY

Jestem certyfikowanym trenerem Masterclass. Ukończyłam Master Business Training. Inspiruję kobiety do zmian.

PUBLIKACJE

Jestem autorką książki „Sięgaj po swoje w szpilkach lub boso”. Pokazuję, jak krok po kroku stawałam się kobietą świadomą swojego tu i teraz.

DOŚWIADCZENIE

Przeszłam własną metamorfozę. Od kobiety bojącej się własnego cienia, z bardzo niskim poczuciem własnej wartości, do miejsca, w którym jestem dzisiaj.

ZOBACZ, JAK MOGĘ CI POMÓC

SZKOLENIA GRUPOWE

Prowadzę również szkolenia grupowe ,,10 REGUŁ DANUTY HASIAK – jak żyć spełnionym życiem”. To forma warsztatów, podczas których kobiety czerpią wiele wartości od siebie nawzajem. Każda z nas ma coś co chciałaby mieć inna.

Dzielę się swoimi 10 życiowymi regułami, które zmieniły mój sposób myślenia. W momencie gdy byłam na dnie i musiałam się z niego odbić. Musiałam sięgnąć po ,,swoje życie” , które rozsypało się w drobny mak. Jednak dzięki tym regułom zaczęłam sięgać po swoje. Zobaczyłam, że to jedyna droga do spełnionego życia. To jedyna droga do kreowania swojej przyszłości, w każdym obszarze życia. Pokazuję jak bycie w zmianie daje możliwość wydobycia potencjału o który siebie nawet nie podejrzewamy. Pokazuję co zrobić, by myślenie o przyszłości nie było pasmem strachu tylko spokoju. Uśmiechnięte życia popołudnie czeka na każdą z nas.

KONSULTACJE INDYWIDUALNE

Podczas konsultacji szukamy wspólnie rozwiązania problemu, zaczynając od pytania Jak nie ja to kto, jak nie teraz to kiedy jak nie tutaj to gdzie. Inspiruję, motywuję do działania oraz pokazuję jak można bez stresu, bez porównywania do innych z wiarą w swoje możliwości krok po kroku zmienić swoje życie. W obszarze dla siebie ważnym. To nie świat się zmieni na nasze życzenie , to my nadając takie lub inne znaczenie zdarzeniom w naszym życiu, kreujemy je lub niszczymy. Podczas konsultacji budujemy nasze życie – koniec z jego rujnowaniem.

KSIĄŻKI I EBOOKI

„Sięgaj po swoje w szpilkach lub boso” – opisałam, jak bycie nieidealną uczyni każdą kobietą spełnioną.

Napisałam otwarcie, co czuje kobieta łamiąca stereotypy, że czegoś jej nie wypada. Zadedykowałam ją tym, którzy we mnie uwierzyli. A było ich niewielu. Podzieliłam się z czytelnikami, jak krok po kroku stawałam się Danutą Hasiak, którą zawsze pragnęłam być. Która w końcu tupnęła nogą i powiedziała głośno – DOŚĆ! Ratuję się, bez zdrowia i pieniędzy. Bo zginę. Biorę odpowiedzialność za swoje życie, odważnie z pełną akceptacją siebie.

POZNAJMY SIĘ BLIŻEJ

Poznaj moje wartości: to, czym kieruję się w życiu i to, co jest dla mnie ważne
Dobrze być sobą

Być sobą to zachwycać się życiem z radością i ciekawością dziecka. To też sposób na zachowanie młodości. Nie patrzeć na świat wokół, który nie wspiera.

Akceptacja siebie

Wieku, wyglądu, bagażu doświadczeń. Kolejną zmarszczkę traktuję jak certyfikat dojrzałości. Im bardziej jestem za to wdzięczna, tym wachlarz akceptacji bardziej się powiększa.

Niezwykłość dnia

Niezwykłość dostrzegam w każdym zwyczajnym dniu. W każdej chwili, która za moment będzie przeszłością. Uczę się uważności na okruszki szczęścia, które przynosi nam życie każdego dnia.

Uczulona na „nie wypada”

Uczulona na „nie wolno”, „nie wypada”, „to nie dla mnie”. Same sobie stawiamy mentalne drzwi myśląc, że przekroczenie ich progu jest nie dla nas. Kiedyś też tak myślałam i otwierałam je ze strachem.

Zdrowie jest we mnie

To najważniejsza wartość w moim życiu. Determinuje jakość wszystkich działań. Jestem nie tylko tym, co jem, ale również tym, jak o sobie myślę. Zdrowie jest we mnie – to codzienna afirmacja.

Ambasadorka życia

Nie ma dla mnie rzeczy niemożliwych. To przepustka do spełnionego życia. Znajomi wciąż pytają „Skąd u ciebie energia dwudziestolatki?” Dzisiaj, jutro, pojutrze.

OPINIE MOICH KLIENTEK

 • Cześć Danusiu,
  bardzo miło czytało mi się „Sięgaj (…)” (łezki też poleciały;)) może dlatego, że podobnie jak Tobie od jakiegoś czasu towarzyszył motyw kawiarenki Van Gogha… (na ulubionym kubku) może dlatego, że też miałam babcię Anię (która zasnęła u mnie w domu…)

  może dlatego, że też mam dwóch synów, którzy są dla mnie wszystkim… może dlatego, że od jakiegoś czasu nie zastanawiając się nad tym realizuję swoje marzenia (po prostu w nie uwierzyłam) i na pewno dlatego, że poznałam Ciebie – nie bez przyczyny:) dziękuję, że jesteś:)

  bardzo mi to pomogło i wiele zrozumiałam, całuję!

  Jagoda

 • Urzekła mnie Pani historia…Z jaką lekkością wróciły wspomnienia…te z dzieciństwa…te wycieczki do piwnicy, trzepak…te niezliczone godziny na podwórku, kiedy mamy nie mogły nas dowołać do domów…Wiersze przecudne…i od pierwszego po ostatni w książce…jakże mi bliskie…z jaką łatwością rysujące kolorowe obrazy wspomnień w mojej głowie…Gdzie można kupić tomiki Pani wierszy? […] Ja wciąż się boję. I wciąż jestem daleka od odważnych WŁASNYCH decyzji…

  Marzenia. Dopiero gdy dzieci wyfrunęły…tak leciutko i bardzo nieśmiało zaczęły kiełkować w mojej głowie…a może były tam od zawsze…tylko bałam się tam zaglądać? Choć pochodzę znad morza i jestem córką i synową marynarzy…nigdy ich nie nazywałam, nigdy nie wyznaczałam sobie celów…A gdzie dopłynie kapitan statku, jeśli nie wyznaczy sobie portu docelowego? No właśnie…Chciałabym mieć Pani wiarę, że wszystko jest po coś…A może po coś trafiła w moje ręce akurat – ta Pani książka… ?

  Ps. Ja akurat uwielbiam chodzić w szpilkach.


  Sylwia z Irlandii

 • Witam Wszystkich , którzy zdecydowali się przeczytać moja recenzję…Nie ma dnia , żebym nie pomyślała o Danusi…O Danusi Kobiecie, Danusi Trenerce, Danusi Przyjaciółce..Nic w życiu nie dzieje się bez powodu i przypadkiem..Za parę dni minie rok, kiedy poznałam Danusię.. Szczerze nie miałam pojęcia, że jest trenerem pozytywnego myślenia… Jestem osobą , która potrafi słuchać..Słuchałam, chłonęłam, rozmyślałam.. Wiedziałam , że coś w Niej jest magicznego, coś jest takiego , że w niektórych momentach rozumiemy się bez słów, pomyslałyśmy o tym samym…Postrzegałam i postrzegam Danusię, jako WYBITNĄ OSOBOWOŚĆ, dlatego w niektórych momentach powstrzymywało mnie to przed napisaniem wiadomości z pytaniem, czy wykonaniem telefonu. Dostałam książkę..Sięgaj po swoje… szczerze polecam i , tak , jak w trudne dni wracam do lektury KS. Kaczkowskiego, tak wieczorami fajnie coś przetaczać właśnie coś z tej książki i wracać i wracać , wciąż na nowo, żeby zapamiętać co w życiu ważne, co doceniać i czym się cieszyć… Spotkania , które prowadzi Danusia on-line są rewelacyjne..To skarbnica porad i rozwiązań. Dla Wszystkich… Wielbicielką Danusi jest również moja 16- letnia Córka…wszystkie jesteśmy Kobietami i każda z nas chce sięgać po swoje i niech to robi, a Danusia najlepiej nam wskaże drogę , jak potrafi


  Barbara Kotula

 • Z Danusią znam się od dobrych kilku lat. Znajomość z tą cudowną Kobietą, zawsze z czułością myślącą o innej osobie, uświadomiła mi jak ważne jest wysłuchanie drugiej osoby. Danusia jest bardzo dobrym tego przykładem. Zawsze wysłucha do końca, trafnie zauważa problem i stara się pomóc czerpiąc ze swojego życiowego doświadczenia. Jestem wdzięczna, że dane mi jest przyjaźnić się z Danusią oraz z nią współpracować, ponieważ jako Trener pozytywnego myślenia uczy nas jak z uśmiechem na twarzy przejść przez życie, jak widzieć szklankę do połowy pełną i czerpać z życia pełnymi garściami bez względu na okoliczności, a z cytryn???, które daje nam los- robić lemoniadę?. Kobieta pełna inspiracji, która potrafi otworzyć nam oczy na rzeczy dla nas w danym momencie niewidzialne.
  Z całego serca z pełną odpowiedzialnością za słowa POLECAM współpracę z Danutą Hasiak, która z pewnością pomoże spojrzeć na życie inaczej. ?


  Andrea Elisabeth Hampel

 • Książka Danusi Hasiak pozostaje w sercu dłużej. Każda, nawet najdrobniejsza historia jest ważna. Może być przez nas przeżywana pozytywnie, z uważnością i entuzjazmem. Możemy cieszyć się każdą chwilą i świadomie kierować swoje myśli na to, co dobre i jaka lekcja płynie z każdej sytuacji. Na ponad 200 stronach „Sięgaj po swoje” znajdziesz ogrom entuzjazmu, radości i pozytywnej energii. Z całego serca polecam.


  Anna Musik

 • Danusia w swojej książce ” Sięgaj po swoje w szpilkach lub boso” pokazuje,że można spełniać swoje marzenia bez względu na wiek i czas, w którym żyjemy.
  Jej życiową misją jest pokazywanie różnych historii związanych z jej życiem i nie tylko. Wspiera osoby słabsze. Inspiruje kobiety do zmian w życiu, za co są jej bardzo wdzięczne.
  Dostrzega życie tam, gdzie inni nie widzą. Robi to skutecznie każdego dnia.
  Jestem wdzięczna Danusi za inspirację i zmianę w sposobie postrzegania i myślenia w moim życiu z pełną jego akceptacją.


  Alfreda Petryna

 • Danusia to najcieplejsza, najwspanialsza i najbardziej energetyczna kobieta, którą znam.
  I uwierzcie mi, że wiek i data jej nie obejmują! Czas ma ją kompletnie gdzieś. Za to Ona czas ceni bardzo! Co do makro-sekundy ?
  Jeśli brakuje Ci wiary w siebie, swoje marzenia i radości w życiu koniecznie poznaj tą kobietę! Zacznij od przeczytania jej książki „Sięgaj po swoje” a zobaczysz, że Ty też jesteś niezwykła ?


  Dorota Jańczyk-Wąsik

ZAINSPIRUJ SIĘ

To wywiad o zmianie mojego życia do o 180 stopni. Podzieliłam się moimi prawdziwymi historiami, w których odważyłam sięgnąć po swoje marzenia, pasje oraz zrealizować życiowe cele. Zgodnie ze swoimi wartościami.

To rozmowa o zmianach, na które odważyłam się, mimo wielu przeciwności, słuchając głosu intuicji. Zdradzam swój sekret, będący kluczem do podejmowania odważnych decyzji w naszym życiu.

TU MNIE SPOTKASZ