Od wielu lat zastanawiam się, dlaczego kobiety bardzo często narzekają, marudzą, są niezadowolone z życia, mimo, że tak naprawdę nie mają powodów. Jednym z nich jest nieuświadomiony strach upływającego czasu, który staje się jej życiowym dramatem. Robią wszystko, żeby zatrzymać młodość. Oddałyby duszę za cofnięcie wskazówek zegara.

Nie mogąc pogodzić się z upływającym czasem, ciągle marudzą, we wszystkim widzą dziurę w całym. Wciąż się smucą. Gdy ktoś zapyta, jak się czują? Zwykle odpowiadają – ta sama bieda, nic nowego, dzieci nie chcą się uczyć, męża widzę coraz rzadziej w domu. A jak może być inaczej? Powrót do domu, do chmury gradowej, to nic przyjemnego. Czują się bardzo samotne. Samo pasmo nieszczęść. Wyolbrzymiają problemy zdrowotne, często niepotrzebnie. Prześcigają się z koleżanką wymieniając kolejne choroby, problemy rodzinne, najczęściej nie mające nic wspólnego z rzeczywistością. Tak jednak wypada, ponieważ w naszym społeczeństwie nie można cieszyć się zdrowiem. Trzeba narzekać, tak jak robi to większość ludzi. To przekonanie sprawia, że kobiety wpadają w pułapkę swoich niewspierających przekonań. Jednym z nich jest to, że gdy skończysz czterdzieści lat, jesteś do odstrzału. Ten smutek, marudzenie oraz narzekanie – to krzyk rozpaczy i samotności. Ich wewnętrzny głos krzyczy ,,JESTEM TAK NIESZCZĘŚLIWA, SAMOTNA, ZAUWAŻ MNIE.”

W wyniku tych obserwacji, przygotowałam specjalne szkolenie dla kobiet ,,SZTUKA POZYTYWNEGO MYŚLENIA”. Jego celem jest zmiana sposobu myślenia kobiet z tak niskim poczuciem wartości, które karmi się tylko marudzeniem, narzekaniem i staniem w kącie. Pokażę Ci, krok po kroku jak to zmienić, jak zacząć myśleć, aby upływający czas nie był dramatem dla kobiet. A zmarszczki na twarzy stały się nie dramatem, lecz życiowym certyfikatem.
Jak sądzisz, dokąd zaprowadzi Cię to ciągłe marudzenie i narzekanie? Czy wiesz, że znajomi, nawet rodzina będą Cię unikać? Staniesz się dla nich osobą toksyczną. A tak naprawdę najbardziej w samotności będziesz cierpiała Ty.

Czy wiesz, że masz kontrolę w życiu nad jedną kluczową rzeczą?

To TWOJE MYŚLI. Nad nimi możesz przejąć kontrolę. Jak to zrobić? Tego nauczę Cię podczas szkolenia. Pokażę Ci, co zrobić, aby każdą negatywną myśl zamienić w pozytywną. Tym samym wzmocnisz swoją odporność psychiczną. Pokażę Ci, wszystkie zagrożenia płynące z ,,marudzącej” postawy życiowej, która prowadzi do samounicestwienia. Do miejsca, z którego trudno potem wyjść. Można zakotwiczyć się w nim na lata i samotnie mieć pretensje do całego świata, nie otrzymując odpowiedzi ,,Dlaczego jestem tak samotna”?, ,,Dlaczego nikt mnie nigdzie nie zaprasza”?. Dlatego im szybciej zmienisz swój sposób myślenia, zaczniesz doceniać to co masz i będziesz szczęśliwa.

Jeśli chcesz być szczęśliwą, wolną i niezależną kobietą to szkolenie jest dla właśnie dla Ciebie!

Już ponad czterysta kobiet skorzystało ze szkolenia Sięgaj po swoje i tu teraz. W Polsce, Szkocji i Irlandii oraz USA

A jak jest u Ciebie?

 • Być może należysz do kobiet, które każdy poranek zaczynają od słów ,,Co za fatalny, kolejny dzień mojego życia”.
 • Być może narzekanie już tak weszło Ci w krew, że nawet tego nie zauważasz.
 • Być może w każdej sytuacji życiowej widzisz dziurę w całym i mówisz o tym głośno, nie zauważając jak maleje grono Twoich znajomych.
 • Być może nie potrafisz cieszyć się drobiazgami, tylko powtarzasz jak mantrę ,,Gdy zrobię to czy tamto ‘’ to dopiero będę szczęśliwa.
 • Być może należysz do kobiet, które ciągle okłamują siebie, nie pozwalając dojść do głosu swojej intuicji.
 • Widzisz wokół siebie same przeszkody, same kamienie rzucane pod nogi i powtarzasz ,,Życie to porażka”.
 • Wciąż oceniasz ludzi, sytuacje i relacje, uważając, że tylko Ty masz rację. Tylko Ty masz receptę na swoje życie i życie innych.
 • Nie potrafisz uśmiechać się bez powodu do siebie i do ludzi wokół
 • Wkurza Cię, gdy życie toczy się nie po twojej myśli.
 • Denerwuje Cię, gdy ktoś ma inne zdanie i mówisz o tym bez ogródek, często obrażając rozmówcę. 
 • Jesteś niezadowolona, kiedy świeci słońce i kiedy pada deszcz.
 • Tak naprawdę sama nie wiesz czego chcesz. Nie kierujesz się w życiu swoimi wartościami tylko emocjami.
 • Karmisz swój umysł złością na cały świat i zastanawiasz się, dlaczego to ciągłe pasmo nieszczęść spotyka tylko Ciebie. Nie zauważasz siły przyciągania. 
 • Udajesz ,,Księżniczkę na ziarnku grochu” zapominając, że życie to nie bajka.

Jestem autorką bestellerowej książki ,,Sięgaj po swoje w szpilkach lub boso”. Prywatnie żoną, matką

dwóch dorosłych synów. Od dziesięciu lat z wielkim zaangażowaniem, pasją oraz ogromnymi sukcesami

pomagam i wspieram kobiety w spełnianiu ich marzeń, wyborach drogi życiowej, zamieniając strach w działanie. Na przestrzeni tych lat przeszkoliłam ponad czterysta kobiet podczas szkoleń oraz indywidualnych konsultacji. Pomogłam

kobietom zmienić sposób myślenia, aby w końcu wzięły życie w swoje ręce. Aby przeszły życiową metamorfozę na swoich warunkach. Dzięki naszej współpracy w końcu zaakceptowały siebie, swoje wady, wzmacniając zalety.

Co zyskasz dzięki szkoleniu ,,SZTUKA POZYTYWNEGO MYŚLENIA”

Zdradzę Ci NAJWIĘKSZY SEKRET KOBIETY SPEŁNIONEJ 

 • Dowiesz się, skąd u Ciebie ta postawa ciągłego narzekania?
 • Rozprawisz się z ,,marudną” przeszłością, która determinuje Twoje tu i teraz.
 • Otrzymasz rozwiązania, jak to zmienić, co zrobić, aby ciągłe narzekanie zmienić na docenianie?
 • Nauczę Cię, jak stać się pozytywnie nastawioną do życia.
 • Zaczniesz się uśmiechać do siebie i do świata.
 • Wrócisz do zapomnianych pasji oraz zakurzonych marzeń – zaczniesz wierzyć w ich realizację.
 • Zrozumiesz, że wszystko ,,w życiu jest po coś”
 • Zaczniesz akceptować zdarzenia i nowe osoby, które niespodziewanie staną na Twojej drodze życiowej. 
 • Wszechobecny w Twoim życiu pesymizm zamienisz na optymizm, którym zaczniesz zarażać innych ludzi.
 • Twoje grono znajomych powiększy się.
 • Zaczniesz czuć dobrze sama ze sobą, budując każdy dzień na TAK.
Sesja biznesowa Danuta Hasiak 15-04-2018

Co inne kobiety
myślą o szkoleniu

 • Dla mnie ten czas, to było coś niesamowitego. To dla mnie swoiste przebudzenie. Moment w którym zaczęłam myśleć znowu o sobie jako jednostce, jako „ja”, nie mama trójki dzieci, żona, pracownik, itp. Wróciłam do siebie. Swoich potrzeb, oczekiwań, myśli. Od tamtego momentu zaczęła się moja przemiana. Zakup książki,,Sięgaj po swoje w szpilkach lub boso”. Kobieto jesteś niesamowita, podziwiam Cię bardzo. Przez ten rok poznałam wielu fantastycznych ludzi, otworzyłam też oczy na to co uwiera w codzienności i przeszkadza, a gdzieś to wcześniej wypierałam. Jeszcze dużo pacy przede mną, ale wiem że mogę osiągnąć to o czym marzę, nawet jeśli inni we mnie nie wierzą. Cieszę się że Cię poznałam. Przytulam mocno i bardzo dziękuję. Pozdrawiam.

  Asia Żarnowiecka-Majkut

 • Wstaję rano w nie najlepszej kondycji, w dzisiejszym planie mam kilka sytuacji stresowych. Może nie będzie miło? Ale… jest całkiem OK, bo w kwietniu 2018 – na szkoleniu u Danuty Hasiak – miałam okazję poznać ciekawy sposób, który pozwala mi wstawać z łóżka z uśmiechem i cieszyć się na nadchodzący dzień. Potem idę do pracy, dzwoni moja „komórka” -biorę ją i chcę odebrać. Patrzę na ekran i .. nagły uśmiech gości na mojej twarzy. Od razu łatwiej się rozmawia. I to znów efekt tamtego szkolenia! Szczegółów nie będę opowiadać…Polecam bezpośrednie spotkanie z Danusią – można skorzystać z wielu ciekawych pomysłów oraz życiowych rad!

  Brygida Baran

 • Jestem bardzo szczęśliwa, że mogłam wziąć udział w szkoleniu Danuty Hasiak. Czuję wewnętrzny spokój. To szkolenie potwierdziło, że biorąc odpowiedzialność za życie staje się jego królową. Moje życie to historia specjalnie napisana dla mnie. Bardzo dziękuję.

  Anita Aulakh

To szkolenie przeprowadzę osobiście. Zdjęcie moje – kim jestem.

Jestem Certyfikowanym Trenerem Pozytywnego Myślenia. Ukończyłam Master Business Trainig .

Jestem autorką bestelerowej książki ,,Sięgaj po swoje w szpilkach lub boso”. Prywatnie żoną, matką dwóch dorosłych synów. Od dziesięciu lat z wielkim zaangażowaniem oraz ogromnymi sukcesami pomagam i wspieram kobiety w spełnianiu ich marzeń, zamieniając strach w działanie. Na przestrzeni lat przeszkoliłam ponad czterysta kobiet podczas szkoleń oraz indywidualnych konsultacji. Pomogłam kobietom zmienić sposób myślenia by w końcu wzięły życie w swoje ręce. By przeszły życiową metamorfozę na swoich warunkach. Dzięki naszej współpracy kobiety w końcu zaakceptowały siebie, swoje wady, wzmacniając zalety.

Chcesz wziąć udział w szkoleniu?

Cena szkolenia wkrótce wzrośnie