Przez wiele lat, z uwagą obserwowałam sposób myślenia wielu kobiet. Bardzo często blokował podjęcie wielu kluczowych decyzji życiowych. Tych dużych i tych małych. Zrobienie pierwszego kroku podszyte było strachem oraz krzywdzącymi stereotypami. Z góry skazane były na niepowodzenia. Podczas rozmów, bez przerwy rozpamiętywały przeszłość, same niepowodzenia. Nie potrafiły żyć tu i teraz. Zupełnie zapomniały o sobie, swoich wartościach, pasjach oraz intuicji, której latami nie dopuszczały do głosu. Nie kochały samej siebie.W wyniku tych doświadczeń stworzyłam szkolenie, skierowane specjalnie dla kobiet. Być może jest idealne dla Ciebie.

Jeśli chcesz być szczęśliwą, wolną i niezależną kobietą to szkolenie jest dla właśnie dla Ciebie!

Już ponad czterysta kobiet skorzystało ze szkolenia Sięgaj po swoje i tu teraz. W Polsce, Szkocji i Irlandii oraz USA

Co by było, gdybyś w końcu spełniała swoje marzenia, bez poczucia winy i poczuła się kobietą szczęśliwą??

Jak sądzisz, co się stanie, jeżeli nadal będziesz trwała w swoim martwym punkcie, z którego nie możesz ruszyć z miejsca, ponieważ brak Ci motywacji oraz inspiracji. A poczucie Twojej wartości będzie malało z każdym dniem do wielkości główki od szpilki. Co będzie, jeżeli będziesz coraz bardziej zgorzkniała i twoi bliscy oraz przyjaciele zaczną unikać cię jak ognia. Co będzie, jeżeli w związku z tym, Twoja odporność psychiczna będzie malała, będziesz narażona na utratę zdrowia, co może odbić się utratą pracy. Czy jesteś przygotowana na tak poważne życiowe zakręty przygotowanie dla ciebie przez los. Już dzisiaj możesz nauczyć się nauczyć się, jak radzić sobie z tak poważnymi wyzwaniami.

Strach paraliżuje 99 % kobiet przed sięganiem po swoje tu i teraz, ponieważ nadal panuje wszechobecny stereotyp, że miejsce kobiety jest przy garnkach, dzieciach, wnukach. On bardzo negatywnie wpływa na akceptację siebie, dążenie do szczęścia, aby wieść spełnione życie i realizować swoje marzenia. Na swoich warunkach.

W jaki sposób możesz zmienić tę sytuację? Ona blokuje cię w zrobieniu pierwszego kroku do stania się kobietą nieidealną lecz unikalną. Ponad 80% kobiet samotnie boryka z poczuciem winy, negatywnie postrzegając świat wokół.

A jak jest u Ciebie?

 • Być może jesteś kobietą z brakiem wiary na zmianę w swoim życiu.
 • Być może jesteś kobietą, która pragnie zmierzyć się ze swoim lękiem i przekuć go w odwagę. Nie bacząc co powiedzą inni.
 • Być może chcesz w końcu zrobić coś dla siebie.
 • Być może od dzieciństwa wskazywano palcem, gdzie jest Twoje miejsce. A ty potulnie zajęłaś je na lata.
 • Być może zapomniałaś o swoich pasjach i marzeniach, które schowałaś głęboko do szuflady. Z nieistniejącym terminem do realizacji.

Jeżeli odpowiedziałaś sobie na jedno z tych pytań TAK, to jesteś we właściwym miejscu.

Dla kogo jest szkolenie Sięgaj po swoje tu i teraz

 • Dla kobiet mających dość jałowej wegetacji, chcących zrobić w swoim życiu porządek
 • Dla niewolnic obowiązków oraz perfekcji.
 • Dla kobiet, które zapomniały o swoich celach, pasjach.
 • Dla kobiet, które zostały uśpione niewiarą w siebie oraz lękiem przed niepowodzeniem. 
 • Dla kobiet z niską samooceną, którym od dzieciństwa wskazywano palcem gdzie jest jej miejsce, najczęściej w życiu innych
 • Dla kobiet pragnących zmierzyć się ze swoim lękiem i przekuć go w odwagę, nie bacząc co powiedzą inni
 • Dla kobiet unikalnych, nie idealnych, które mają dość bycia perfekcyjną
 • Dla kobiet mających dość wegetacji w cieniu innych
 • Dla kobiet, które nie potrafią zaakceptować siebie i chowają się za plecami innych.
Sesja biznesowa Danuta Hasiak 15-04-2018

Co inne kobiety
myślą o szkoleniu

 • Dla mnie ten czas, to było coś niesamowitego. To dla mnie swoiste przebudzenie. Moment w którym zaczęłam myśleć znowu o sobie jako jednostce, jako „ja”, nie mama trójki dzieci, żona, pracownik, itp. Wróciłam do siebie. Swoich potrzeb, oczekiwań, myśli. Od tamtego momentu zaczęła się moja przemiana. Zakup książki,,Sięgaj po swoje w szpilkach lub boso”. Kobieto jesteś niesamowita, podziwiam Cię bardzo. Przez ten rok poznałam wielu fantastycznych ludzi, otworzyłam też oczy na to co uwiera w codzienności i przeszkadza, a gdzieś to wcześniej wypierałam. Jeszcze dużo pacy przede mną, ale wiem że mogę osiągnąć to o czym marzę, nawet jeśli inni we mnie nie wierzą. Cieszę się że Cię poznałam. Przytulam mocno i bardzo dziękuję. Pozdrawiam.

  Asia Żarnowiecka-Majkut

 • Wstaję rano w nie najlepszej kondycji, w dzisiejszym planie mam kilka sytuacji stresowych. Może nie będzie miło? Ale… jest całkiem OK, bo w kwietniu 2018 – na szkoleniu u Danuty Hasiak – miałam okazję poznać ciekawy sposób, który pozwala mi wstawać z łóżka z uśmiechem i cieszyć się na nadchodzący dzień. Potem idę do pracy, dzwoni moja „komórka” -biorę ją i chcę odebrać. Patrzę na ekran i .. nagły uśmiech gości na mojej twarzy. Od razu łatwiej się rozmawia. I to znów efekt tamtego szkolenia! Szczegółów nie będę opowiadać…Polecam bezpośrednie spotkanie z Danusią – można skorzystać z wielu ciekawych pomysłów oraz życiowych rad!

  Brygida Baran

 • Jestem bardzo szczęśliwa, że mogłam wziąć udział w szkoleniu Danuty Hasiak. Czuję wewnętrzny spokój. To szkolenie potwierdziło, że biorąc odpowiedzialność za życie staje się jego królową. Moje życie to historia specjalnie napisana dla mnie. Bardzo dziękuję.

  Anita Aulakh

To szkolenie przeprowadzę osobiście. Zdjęcie moje – kim jestem.

Jestem Certyfikowanym Trenerem Pozytywnego Myślenia. Ukończyłam Master Business Trainig .

Jestem autorką bestelerowej książki ,,Sięgaj po swoje w szpilkach lub boso”. Prywatnie żoną, matką dwóch dorosłych synów. Od dziesięciu lat z wielkim zaangażowaniem oraz ogromnymi sukcesami pomagam i wspieram kobiety w spełnianiu ich marzeń, zamieniając strach w działanie. Na przestrzeni lat przeszkoliłam ponad czterysta kobiet podczas szkoleń oraz indywidualnych konsultacji. Pomogłam kobietom zmienić sposób myślenia by w końcu wzięły życie w swoje ręce. By przeszły życiową metamorfozę na swoich warunkach. Dzięki naszej współpracy kobiety w końcu zaakceptowały siebie, swoje wady, wzmacniając zalety.

Chcesz wziąć udział w szkoleniu?