Jeśli chcesz być szczęśliwą, wolną i niezależną kobietą to szkolenie jest dla właśnie dla Ciebie!

A Ty? Chcesz zmienić swoje życie?

Nie ważne ile masz lat.

Być może pracujesz zawodowo i czujesz się wypalona , nie widząc perspektyw na przyszłość. Być może znudziło cię bycia tylko kurą domową lub babcią żyjącą głównie problemami dzieci i wnuków. A może stoisz w momencie podjęcia ważnej decyzji życiowej.

Potrzebujesz impulsu. Pomogę Ci w tym. Podzielę swoim doświadczeniem.

Wyrwę Cię z codziennej, nudnej rutyny, która pozwoli przyjrzeć się sobie z bliska i pozwoli podjąć ważną dla ciebie decyzję. Przeprowadzę przez proces w którym wiek stanie się twoim sprzymierzeńcem a nie kulą u nogi.

Swoimi historiami zainspiruję do zmian. Do metamorfozy którą przeszłam sama.

„Zmarszczki staną się certyfikatem dojrzałości”

Dla kogo jest to szkolenie?

dla Kobiet:

 • Brakiem wiary na zmianę w swoim życiu. Zasypiających z myślą „Mnie już w życiu nic dobrego nie spotka”
 • Bez względu na wiek, których życie stanęło w martwym punkcie. Są gotowe ruszyć z miejsca lecz brakuje im odwagi na zrobienie pierwszego kroku.
 • Pragnących zmierzyć się ze swoim lękiem i przekuć go w odwagę, nie bacząc co powiedzą inni.
  mających dość jałowej wegetacji, chcących zrobić w swoim życiu w końcu coś dla siebie.
 • „Niewolnic” obowiązków które najczęściej wybierają same.
 • Które, zapomniały o swoich celach, pasjach. Zostały uśpione niewiarą w siebie oraz lękiem przed niepowodzeniem.
 • Z niską samooceną, którym od dzieciństwa wskazywano palcem gdzie jest jej miejsce, najczęściej w życiu innych.

Cel szkolenia

Prawie każda kobieta narzeka, szuka tzw,,dziury w całym”. Marudzenie to często jej „drugie imię”.W każdym zdarzeniu, poznanej osobie dostrzega ,,wszystko na nie”. Nie zauważa ich pozytywnych cech, zalet. Tak kotwiczy w swojej głowie przekonanie, że „pogoda ducha” nie istnieje. Wszystko trzeba krytykować. Oceniać, Broń Boże doceniać. O uśmiechaniu się do siebie, do innych nie wspomnę . Takie „cuda” w jej głowie nie istnieją.Dr Bradberry udowadnia, że nawyk narzekania można przejąć od innych osób. Można się nim zarazić jak wirusem. Z kim przystajesz, takim siuę stajesz. Teoria neuronów lustrzanych i tutaj ma zastosowanie. To był punkt wyjścia, kiedy przygotowałam dla Ciebie to szkolenie. Można to w sobie zmienić. Narzekanie, marudzenie to niszczący nawyk, który można zamienić na pogodę ducha, pozytywne postrzeganie siebie oraz innych.Radość, optymizm to naturalna część kobiecego życia. Nasza dusza jest radosna. Kobieta uśmiechnięty? – nie wypada , tylko smutek jest modzie i narzekanie. Żyjemy coraz szybciej, kobiety pracują coraz więcej, same komplikują sobie życie.Kobiece, wewnętrzne „JA” – radość – intuicja- pragnie spokoju, Świat zewnętrzny głośno krzyczy – szybciej, głośniej. Krytykuj, oceniaj, bądź „zołzą”. Świat wewnętrzny, radosny prosi – ciszej, wolniej, radośniej.Jak odnaleźć balans pomiędzy tymi dwoma światami?

Sztuka pozytywnego myślenia jest dla kobiet:

 • powtarzających jak ,,mantrę ,,życie to jedna, wielka porażka”.
 • ostrzegających same przeszkody, same kamienie rzucane im pod nogi
 • mających jedyną receptę na swoje życie i życie innych.
 • oceniających innych pod lupą swoich krytycznych, krzywdzących przekonań , bez dopuszczenia innego zdania.
 • nie potrafiących cieszyć się z drobiazgów.
 • czujących się bardzo samotnymi, szukającymi rozwiązań, żeby to zmienić
 • potrzebujących inspiracji, motywacji do zmian w swoim życiu.
 • czujących, że w sercu mieszka ich intuicja, której nie potrafią dopuścić do głosu.
 • nie wierzących w siebie, od samego początku skazujących się na niepowodzenia.

Celem szkolenia jest zmiana sposobu myślenia. Z krzywdzących siebie myślowych stereotypów, na wspierające, wypełnione pozytywną energią, emocjami.

Co szkolenie zmieni w Twoim życiu?

To szkolenie zmieni Twoje życie o 180 stopni. Zaczniesz czuć jego zapach oraz smak. Zaczniesz doceniać każdy dzień jak dar a nie wyrok.

 • Zamkniesz rozdział swojej „marudnej” przeszłości, która determinuje Twoje tu i teraz.Nie pozwala zrobić kroku dalej
 • Zacznie uśmiechać do siebie i do świata.
 • Przestaniesz się bać pytania „ile masz lat kochana”, to okaże się bez znaczenia.
 • zaczniesz kochać samą siebie, za to że jesteś
 • Wrócisz do zapomnianych pasji oraz zakurzonych marzeń – zaczniesz wierzyć w ich realizację.
 • marudzenie, narzekanie przestanie Tobą rządzić. Zamienisz je na pogodę ducha i pozytywne patrzenie w przyszłość
 • pesymizm zamienisz w optymizm
 • Twój wiek przestanie być problemem. Twój zegar biologiczny zacznie tykać w odwrotną strone. Tak mają optymiści.
 • zaczniesz zarażać innych ludzi uśmiechem, optymizmem. Ludzie przestaną Cię unikać i rono Twoich znajomych się powiększy.
 • Zaczniesz budować każdy dzień na TAK.

Opinie o szkoleniu

 • Dla mnie szkolenie Danuty Hasiak, to było coś niesamowitego. To dla mnie swoiste przebudzenie. Moment, w którym zaczęłam myśleć znowu o sobie jako jednostce, jako „ja”. Nie mama trójki dzieci, żona, pracownik, itp. Wróciłam do siebie. Swoich potrzeb, oczekiwań, myśli. Od tamtego momentu zaczęła się moja przemiana. Później zakup książki ,,Sięgaj po swoje w szpilkach lub boso”.. Kobieto jesteś niesamowita, podziwiam Cię bardzo. Przez ten rok poznałam wielu fantastycznych ludzi. Otworzyłam też oczy na to, co uwiera w codzienności i przeszkadza, a gdzieś to wcześniej wypierałam. Jeszcze dużo pacy przede mną, ale wiem, że mogę osiągnąć to o czym marzę, nawet jeśli inni we mnie nie wierzą. Cieszę się, że Cię poznałam. Przytulam mocno i bardzo dziękuję. Pozdrawiam

  Asia Żarnowiecka-Majkut

 • Z wykształcenia jestem nauczycielem. Z pasji od wielu lat jestem. Przyjechałam na szkolenie Danuty Hasiak z ogromną ciekawością oraz poszukiwaniami odpowiedzi na wiele pytań. Odnalazłam pewność, to co robię, robię dobrze i idę we właściwym kierunku. Odnalazłam spokój oraz pewną świadomość dobrze obranej drogi.

  Marta Komarczewska

 • Jestem młodą mamą, żoną, kobietą, która robi bardzo wiele, żeby być niezależną. Uczestnicząc w szkoleniu Danuty Hasiak po raz kolejny zdałam sobie sprawę, że to co robię jest dla mnie bardzo ważne. Na co dzień inspiruję ludzi do zmian i bardzo się cieszę, że z tego szkolenia przywiozę bardzo dużo inspiracji. To szkolenie utwierdziło mnie, że to co robię w swoim rozwoju osobistym wnosi dużą wartość do mojego życia. Stało się źródłem nowej wiedzy, nowego podejścia do życia.

  Sylwia Tazbir

 • Z zawodu jestem pielęgniarką. Dzięki szkoleniom Danuty Hasiak zaczęłam interesować się rozwojem osobistym. Na szkoleniu ,,Sięgaj po swoje tu i teraz” zrozumiałam, że czas najwyższy zmienić swój sposób myślenia. Już akceptuję samą siebie, swoje mocne strony wzmacniam, pracuję nad słabszymi. To szkolenie stało się krokiem milowym, żeby zmienić swoje życie. Zrozumiałam, że jestem Królową swojego życia. Ja decyduję o nim, to ja biorę za nie odpowiedzialność. Zabieram do domu bardzo dużo motywacji oraz inspiracji do zmian. Przeczytanie książki ,,Sięgaj po swoje w szpilkach lub boso” stało się dopełnieniem szkolenia. To niesamowite lekcje życiowe Danuty Hasiak. Już wiem, że wszystko w życiu jest po coś. Dzięki temu łatwiej znoszę troski i trudy dnia codziennego. Dziękuję za możliwość uczestniczenia w szkoleniu.

  Alfreda Petryna

 • Wstaję rano w nie najlepszej kondycji, w dzisiejszym planie mam kilka sytuacji stresowych. Może nie będzie miło? Ale… jest całkiem OK, bo w kwietniu 2018 – na szkoleniu u Danuty Hasiak – miałam okazję poznać ciekawy sposób, który pozwala mi wstawać z łóżka z uśmiechem i cieszyć się na nadchodzący dzień. Potem idę do pracy, dzwoni moja „komórka” – biorę ją i chcę odebrać. Patrzę na ekran i .. nagły uśmiech gości na mojej twarzy. Od razu łatwiej się rozmawia. I to znów efekt tamtego szkolenia! Szczegółów nie będę opowiadać… Polecam bezpośrednie spotkanie z Danusią – można skorzystać z wielu ciekawych pomysłów i rad!

  Brygida Baran

Dlaczego to szkolenie jest wyjątkowe?

Szkolenie przeprowadzi Danuta Hasiak, kobieta dojrzała z energią dwudziestolatki

Jej życie zaczęło się po pięćdziesiątce.

Prawie dziesięć lat temu, borykając się z poważnymi problemami zdrowotnymi oraz finansowymi, zdecydowałam się po raz pierwszy wziąć życie w swoje ręce. Wywróciłam je do góry nogami. Zmieniłam swój sposób myślenia, zaczęłam działać i po kolei doskonalić każdy obszar mojego życia. Poczucia własnej wartości, zdrowia, pasji oraz niezależności finansowej. Opisałam to w książce „Sięgaj po swoje w szpilkach lub boso”.

Przeszłam metamorfozę i jestem dzisiaj w miejscu, o którym kiedyś mogłam tylko marzyć. Kilka lat temu niemożliwe, dzisiaj jest dla mnie codziennością.

Jako Certyfikowany Trener Pozytywnego myślenia inspiruję kobiety do zmian. Podczas szkoleń udowadniam, że podobnie jak ja, każda kobieta, w każdym wieku, może odważnie sięgać po to, co stanowi dla niej największą wartość.Mówię o sobie „Dojrzałość smakuje jak najlepsze wino, z bukietem słodkich, czasem cierpkich doświadczeń. To one są stabilnym, pewnym fundamentem do zmian. Dojrzałość to sposób myślenia.