TA HISTORIA MOGŁA SIĘ NIE ZDARZYĆ część 2

ta-historia-mogla-sie-nie zdarzyc

Co miałam w głowie, co dodało mi odwagi w drodze powrotnej do kawiarni?

Prowadziłam ze sobą kilkusekundowy wewnętrzny dialog, który zamienił strach w odwagę. Zapytałam siebie, podchodząc do nieznajomych kobiet

JAK NIE JA – TO KTO MNIE URATUJE

JAK NIE TERAZ  – TO KIEDY

JAK NIE TUTAJ – TO GDZIE ZMIENIĘ SWOJE ŻYCIE

Wiele wypada, gdy sięgasz po swoje. Wiele wypada, gdy odbijasz się od dna. Wiele wypada, gdy walczysz o swoje życie.

Sięgnęłam po rozwiązanie zdrowotne oraz finansowe jednocześnie. To nie było światełko w tunelu, to był tunel wypełniony światłem.

Wbrew opiniom lekarzy szukałam i znalazłam alternatywne metody leczenia i wygrałam. Medycyna chińska, wybór suplementów, holistyka w podejściu do swojego zdrowia, joga oraz dr Joe Dispenza. Po raz pierwszy lekarz zwrócił uwagę na mentalną siłę uzdrawiania organizmu. Widziałam siebie zdrową, wizualizując to codziennie – to był strzał w 10.

To wszystko sprawiło, że guzki w piersiach przestały być zagrożeniem.

Mój organizm poradził sobie również z rwą kulszową, która nadal dokuczała po operacji kręgosłupa. Widząc na sobie efekty swoich działań, rozpoczęłam poszukiwania kolejnych, naturalnych metod wsparcia organizmu dla osób, które podobnie jak ja potrzebowały wsparcia, gdy medycyna konwencjonalna zawiodła lub się poddała

Dzięki moim doświadczeniom, dzisiaj jako ekspert profilaktyki zdrowia, na co dzień daje ludziom skuteczne rozwiązania jego poprawy. Pokazuję jak skutecznie wykorzystać potencjał naprawczy organizmu. Dzisiaj tylko spersonalizowana, kompleksowa profilaktyka zdrowia oparta nie na wróżeniu z fusów tylko na testach medycznych daje gwarancję powrotu na ścieżkę zdrowia. Program Zdrowia, który promuję  cofa zegar biologiczny. Udowadniam swoim życiem, że sześćdziesiątka wcale nie jest na odstrzał.

Powrót do zdrowia kilkanaście lat temu, zbiegł się z powrotem do stabilności finansowej. Znów chciało mi się żyć. Znów chciało mi się patrzeć odważnie w przyszłość. Okazało się, że zmiana zawodu nie jest zarezerwowana dla młodych. Znalazłam swoją przedsiębiorczość, która docenia dojrzałość, doświadczenie życiowe. Wiek stał się moim sprzymierzeńcem a nie kulą u nogi.

A TY?

Jeżeli czujesz, ze idziesz przez życie w za ciasnych butach, które uwierają, to jesteś w idealnym miejscu Uwierz mi, można żyć inaczej. Nie tylko można , ale trzeba chodzić w swoich butach, dopasowanych do swoich przekonań i wartości.

Czy pomyślałaś kiedyś o sięganiu tak naprawdę tylko po swoje? Nie patrząc na opinię innych z wiarą, że to zrobisz. Z podniesioną głową czy też kurczysz się na samą myśl, że możesz coś zrobić tylko dla siebie, bez poczucia winy.

Dla każdego z nas, bez względu na płeć, wiek, miejsce w życiu sięganie po swoje tu i teraz to skuteczna droga do spełnionego życia. To kreowanie swoje przyszłości, na którą mamy wpływ właśnie tu i teraz. To bycie w zmianie, w procesie poznawania siebie coraz bardziej. Swoich potrzeb, pragnień i marzeń. Ale również ograniczeń. To akceptacja siebie. bez odkładania życia na potem. Bez poczucia winy, bez oglądania się za przeszłością.

Jeżeli bardzo chcesz zmienić swoje życie, zacząć sięgać po swoje – zapraszam na www.danutahasiak.pl

Znajdziesz rozwiązanie. Zaczniesz pisać swoją historię.

Trzymam za Ciebie kciuki

Danuta Hasiak

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Name *