Przystanek zdrowie

KIEDYŚ WYDAWAŁO MI SIĘ,
że zdrowie jest mi dane na całe życie.
Jak przychodzi potrzeba, gdy je tracę to jest tylko lekarz.
To jest tylko apteka. Potrzebowałam trochę czasu, by obalić ten mit. Zrozumieć, że jestem jestem jeszcze ja, która ma ogromny wpływ na swoje zdrowie oraz codzienne samopoczucie.
To wynik kilku poważnych zakrętów zdrowotnych, które pojawiły się na mojej życiowej drodze.
Zapalenie opon mózgowych, do dzisiaj z niezdiagnozowaną przyczyną.
Operacja kręgosłupa, po której ból nadal paraliżował moje życie. To były pierwsze dwa duże czerwone światła, które zapaliły się w obszarze mojego życia, jakim jest ZDROWIE.
Dziesięć lat temu znienacka zapaliło się trzecie. Największe. Guzki w piersiach diagnozowane przez kilka lat biopsjami gruboigłowymi,
Dobrze pamiętam strach o życie, potęgowany kilkutygodniowym czekaniem na kolejny wynik biopsji.
Doszła utrata płynności finansowej, która była kropką nad ,,i”…
To był punkt zwrotny w moim życiu. To był moment w moim życiu od którego rozpoczęłam proces zmian sposobu myślenia o sobie.

O swoich potrzebach, marzeniach. Zadałam sobie pytanie – dokąd chcesz dojść ? Jak to zrobisz ? Jaką zapłacisz cenę ?
Wtedy tak naprawdę po raz pierwszy wzięłam zdrowie i tak naprawdę życie w swoje ręce.
Zadałam sobie pytania, w jaki sposób odwdzięczam się swojemu organizmowi za to, że tak ciężko codzienne pracuje? Odpowiedź była oczywista. Tak naprawdę niczym. To pytanie wcześniej czy później zada sobie każdy. Będziemy je zadawać wielokrotnie na naszej grupie.
Rozpoczęłam nowy etap w moim życiu, poszukiwań naturalnych metod wsparcia organizmu. Zaczęłam rozumieć, że jestem tym co jem oraz tym jak o sobie myślę. Tutaj musi być balans. Zaczęłam nad sobą pracować. Zmieniać nawyki żywieniowe. Wprowadzałam w życie te, które wspierały moje zdrowie.
Rozpoczynając od codziennych ćwiczeń fizycznych, sesji wdzięczności oraz medytacji.
Tak zaczęła się moja przygoda promowania profilaktyki zdrowia. Profilaktyki, która dla każdego jest na wyciągnięcie ręki.

Otworzyłam się na niekonwencjonalne metody wsparcia organizmu. Profilaktyka zdrowia to tematem numer jeden moich zainteresowań od wielu lat. Przedstawiam ludziom szukającym rozwiązań zdrowotnych proste, sprawdzone oraz skuteczne metody od tysięcy lat.

Dzielę się swoją wiedzą z tymi dla których profilaktyka zdrowia jest ważna oraz tymi, którzy o niej zapomnieli. Podobnie jak ja stoją w martwym punkcie, bijąc głową w mur. Wielokrotnie jestem ich czerwonym światłem mówiąc ,,STOP”, pokażę Ci co potrzebuje Twój organizm. Pokażę Ci co zrobić, by regenerował się każdego dnia w sposób dla siebie najlepszy.

Tym jest właśnie kompleksowa, nie przypadkowa holistyczna profilaktyka zdrowia.
To zielone światło dla naszego zdrowia.

Pokazuję jak ,,Zdrowo żyć w balansie”. W balansie pomiędzy światem zewnętrznym  a tym który mieszka w nas. W moich codziennych działaniach pamiętam ,,Bierzesz odpowiedzialność  nie za to co za tobą, lecz za to czego nie zrobisz za chwilę”. Tutaj mówię o zdrowiu oraz o każdym obszarze naszego życia.
To nasz najcenniejszy dar. Szkoda go zmarnować. Świadomość że będąc zwykłą kobietą, daję ludziom niezwykłą wiedzę o nich
samych. W wirze codziennego życia nie mają czasu na przystanek z tabliczką, ZDROWIE”. Nie zastanawiają się co będzie jutro, jeżeli dzisiaj nie zadbają o swoją zdrową przyszłość. Jestem takim ,,czerwonym światłem” – STOP zanim zapali je
organizm.
Efektem moich działań było wchłonięcie się guzków w piersiach. Również mój organizm poradził sobie z wieloletnim bólem kręgosłupa.
Dzisiaj WIEM, ŻE ŻYJĘ . Czuję się świetnie. Spełniam swoje marzenia. Inspiruję, motywuję ludzi do zmian w obszarze zdrowia oraz finansów. Pokazuję drogę, którą przeszłam z przekonaniem ,,Zdrowie oraz spełnione życie, to działanie a nie pobożne życzenie”.

Chcesz się dowiedzieć jak ,,Zdrowo żyć w balansie”.

Zapraszam do kontaktu.

Danusia

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Name *