Odbierz bezpłatny rozdział mojej książki.

Wstęp do samej siebie gdzie znajdziesz
wszystko czego pragniesz
NIE jest wzbroniony!

Odbierz prezent

Sięgaj po swoje

w szpilkach lub boso

Zapisz się do mojego newslettera i otrzymaj bezpłatny rozdział mojej książki. Po wypełnieniu poniższego formularza otrzymasz ode mnie prezent.

.
 • Dzień dobry. Właśnie przeczytałam pani książkę którą mąż kupił mi w prezencie pod choinkę. Bardzo mi się podobała.Nie u miałam się oderwać. Czytając miałam wrażenie jakbym czytała swoją historię tylko że ja jestem tą zalęknioną jeszcze kobietą ale już dziś wiem że czas na zmiany.

  Pani książka dała mi nadzieję i dodała mi skrzydeł.Motywująca do działania i zmuszająca do refleksji nad sobą. Mam wrażenie jakby napisana specjalnie dla mnie.To nie przypadek że trafiła w moje ręce. Dziękuję.


  Alicja W.

 • Urzekła mnie Pani historia…Z jaką lekkością wróciły wspomnienia…te z dzieciństwa…te wycieczki do piwnicy, trzepak…te niezliczone godziny na podwórku, kiedy mamy nie mogły nas dowołać do domów…Wiersze przecudne…i od pierwszego po ostatni w książce…jakże mi bliskie…z jaką łatwością rysujące kolorowe obrazy wspomnień w mojej głowie…Gdzie można kupić tomiki Pani wierszy? […] Ja wciąż się boję. I wciąż jestem daleka od odważnych WŁASNYCH decyzji…

  Marzenia. Dopiero gdy dzieci wyfrunęły…tak leciutko i bardzo nieśmiało zaczęły kiełkować w mojej głowie…a może były tam od zawsze…tylko bałam się tam zaglądać? Choć pochodzę znad morza i jestem córką i synową marynarzy…nigdy ich nie nazywałam, nigdy nie wyznaczałam sobie celów…A gdzie dopłynie kapitan statku, jeśli nie wyznaczy sobie portu docelowego? No właśnie…Chciałabym mieć Pani wiarę, że wszystko jest po coś…A może po coś trafiła w moje ręce akurat – ta Pani książka… ?

  Ps. Ja akurat uwielbiam chodzić w szpilkach.


  Sylwia z Irlandii

 • Cześć Danusiu,
  bardzo miło czytało mi się „Sięgaj (…)” (łezki też poleciały;)) może dlatego, że podobnie jak Tobie od jakiegoś czasu towarzyszył motyw kawiarenki Van Gogha… (na ulubionym kubku) może dlatego, że też miałam babcię Anię (która zasnęła u mnie w domu…)

  może dlatego, że też mam dwóch synów, którzy są dla mnie wszystkim… może dlatego, że od jakiegoś czasu nie zastanawiając się nad tym realizuję swoje marzenia (po prostu w nie uwierzyłam) i na pewno dlatego, że poznałam Ciebie – nie bez przyczyny:) dziękuję, że jesteś:)

  bardzo mi to pomogło i wiele zrozumiałam, całuję!


  Jagoda

Recenzje o książce

Chcesz kupić moją książkę?

zadzwoń lub napisz do mnie

+48 601 475 236
kontakt@danutahasiak.pl
fb/danutahasiak

Poczytaj mnie

Recenzja Anny Grabki

„W ubiegłym roku pracowałam nad redakcją i wydaniem kilku książek. Jedną z nich była „Sięgaj po swoje”. Danuta Hasiak, autorka tej książki od razu znalazła sobie miejsce moim sercu. A po kilku rozmowach obie wiedziałyśmy, że będziemy razem współpracować. I tak rozpoczęła się nasza pisarska przygoda, której efektem jest książka „Sięgaj po swoje”.

Nie wiem, czy jesteś z pokolenia, w którym na porządku dziennym były tabliczki z napisem „Nieupoważnionym wstęp wzbroniony”? Dzisiaj takie tablice – należą do rzadkości, pojawiają się w miejscach naprawdę uzasadnionych, np. zakładach pracy lub na budowach. Mają też dużo przyjaźniejszą formę. Natomiast w epoce głębokiego socjalizmu miały dokładnie takie brzmienie i swoim rażącym oczy kolorem stawiały wyraźną granicę, poza którą wstęp mieli jedynie wybrańcy.” […]

"Dojrzałość smakuje jak dobre wino.
Z bukietem słodkich, czasem cierpkich doświadczeń"

Chcesz mieć tę książkę u siebie?

Zamówisz ją dzwoniąc do mnie, pisząc maila lub przez mój funpage:

+48 601 475 236

kontakt@danutahasiak.pl