KONSULTACJA

SIĘGAJ PO SWOJE

TU I TERAZ

POBIERZ BEZPŁATNIE FRAGMENT KSIĄŻKI

„Sięgaj po swoje w szpilkach lub boso”

JEŚLI:

Straciłaś wiarę na zmianę w swoim życiu?

Chcesz od życia więcej, jednak boisz się opinii innych

Masz dość grania roli drugoplanowej w swoim życiu

Chcesz w końcu zrobić coś dla siebie

Chcesz wrócić do swoich pasji oraz marzeń

KONSULTACJA

SIĘGAJ PO SWOJE TU I TERAZ

JEST DLA CIEBIE

Przez wiele lat z uwagą obserwowałam sposób myślenia wielu kobiet. Bardzo często blokował podjęcie wielu kluczowych decyzji życiowych. Tych dużych i tych małych. Zrobienie pierwszego kroku podszyte było strachem oraz krzywdzącymi stereotypami. Z góry skazane były na niepowodzenia.

Podczas rozmów bez przerwy rozpamiętywały przeszłość, same niepowodzenia. Nie potrafiły żyć tu i teraz. Zupełnie zapomniały o sobie, swoich wartościach, pasjach oraz intuicji, której latami nie dopuszczały do głosu. Nie kochały samych siebie. W wyniku tych doświadczeń stworzyłam szkolenie, skierowane specjalnie dla kobiet. Być może jest idealne dla Ciebie.

DLA KOGO JEST TA KONSULTACJA?

Dla kobiet mających dość jałowej wegetacji, chcących zrobić w swoim życiu porządek

Dla kobiet unikalnych, nie idealnych, które mają dość bycia perfekcyjną

Dla kobiet, które zapomniały o swoich celach i pasjach

Dla kobiet, które zostały uśpione niewiarą w siebie oraz lękiem przed niepowodzeniem

Dla kobiet, które nie potrafią zaakceptować siebie i chowają się w cieniu innych

Dla kobiet pragnących zmierzyć się ze swoim lękiem i przekuć go w odwagę, nie bacząc, co powiedzą inni

Strach paraliżuje 99 % kobiet przed działaniem. To wynika z niskiego poczucia swojej wartości. Braku akceptacji samej siebie. Boją się niepowodzenia. A to są tylko lekcje życiowe, które są nam bardzo potrzebne. Wydarzyły się ,,po coś”. Kobiety boją się opinii innych, którzy nie wierzą w ich możliwości i mówią o tym głośno. Skutecznie podcinają im skrzydła. Poczucie winy robiąc cokolwiek dla siebie, nie sprzyja odwadze i wzięciu życia w swoje ręce. Nie pomaga przy podejmowaniu decyzji, tych małych codziennych i tych kluczowych w ważnych obszarach ich życia.

KIM JESTEM

Jestem Certyfikowanym Trenerem Pozytywnego Myślenia. Ukończyłam Master Business Training

oraz autorką bestsellerowej książki „Sięgaj po swoje w szpilkach lub boso”.

Prywatnie żoną, matką dwóch dorosłych synów. Od dziesięciu lat z wielkim zaangażowaniem oraz ogromnymi sukcesami pomagam i wspieram kobiety w spełnianiu ich marzeń, zamieniając strach w działanie.
Na przestrzeni lat przeszkoliłam ponad czterysta kobiet podczas szkoleń oraz indywidualnych konsultacji. Pomogłam kobietom zmienić sposób myślenia, by w końcu wzięły życie w swoje ręce i przeszły życiową metamorfozę na swoich warunkach.

OPINIE UCZESTNICZEK

 • Cześć Danusiu,
  bardzo miło czytało mi się „Sięgaj (…)” (łezki też poleciały;)) może dlatego, że podobnie jak Tobie od jakiegoś czasu towarzyszył motyw kawiarenki Van Gogha… (na ulubionym kubku) może dlatego, że też miałam babcię Anię (która zasnęła u mnie w domu…)

  może dlatego, że też mam dwóch synów, którzy są dla mnie wszystkim… może dlatego, że od jakiegoś czasu nie zastanawiając się nad tym realizuję swoje marzenia (po prostu w nie uwierzyłam) i na pewno dlatego, że poznałam Ciebie – nie bez przyczyny:) dziękuję, że jesteś:)

  bardzo mi to pomogło i wiele zrozumiałam, całuję!

  Jagoda

 • Urzekła mnie Pani historia…Z jaką lekkością wróciły wspomnienia…te z dzieciństwa…te wycieczki do piwnicy, trzepak…te niezliczone godziny na podwórku, kiedy mamy nie mogły nas dowołać do domów…Wiersze przecudne…i od pierwszego po ostatni w książce…jakże mi bliskie…z jaką łatwością rysujące kolorowe obrazy wspomnień w mojej głowie…Gdzie można kupić tomiki Pani wierszy? […] Ja wciąż się boję. I wciąż jestem daleka od odważnych WŁASNYCH decyzji…

  Marzenia. Dopiero gdy dzieci wyfrunęły…tak leciutko i bardzo nieśmiało zaczęły kiełkować w mojej głowie…a może były tam od zawsze…tylko bałam się tam zaglądać? Choć pochodzę znad morza i jestem córką i synową marynarzy…nigdy ich nie nazywałam, nigdy nie wyznaczałam sobie celów…A gdzie dopłynie kapitan statku, jeśli nie wyznaczy sobie portu docelowego? No właśnie…Chciałabym mieć Pani wiarę, że wszystko jest po coś…A może po coś trafiła w moje ręce akurat – ta Pani książka… ?

  Ps. Ja akurat uwielbiam chodzić w szpilkach.


  Sylwia z Irlandii

 • Witam Wszystkich , którzy zdecydowali się przeczytać moja recenzję…Nie ma dnia , żebym nie pomyślała o Danusi…O Danusi Kobiecie, Danusi Trenerce, Danusi Przyjaciółce..Nic w życiu nie dzieje się bez powodu i przypadkiem..Za parę dni minie rok, kiedy poznałam Danusię.. Szczerze nie miałam pojęcia, że jest trenerem pozytywnego myślenia… Jestem osobą , która potrafi słuchać..Słuchałam, chłonęłam, rozmyślałam.. Wiedziałam , że coś w Niej jest magicznego, coś jest takiego , że w niektórych momentach rozumiemy się bez słów, pomyslałyśmy o tym samym…Postrzegałam i postrzegam Danusię, jako WYBITNĄ OSOBOWOŚĆ, dlatego w niektórych momentach powstrzymywało mnie to przed napisaniem wiadomości z pytaniem, czy wykonaniem telefonu. Dostałam książkę..Sięgaj po swoje… szczerze polecam i , tak , jak w trudne dni wracam do lektury KS. Kaczkowskiego, tak wieczorami fajnie coś przetaczać właśnie coś z tej książki i wracać i wracać , wciąż na nowo, żeby zapamiętać co w życiu ważne, co doceniać i czym się cieszyć… Spotkania , które prowadzi Danusia on-line są rewelacyjne..To skarbnica porad i rozwiązań. Dla Wszystkich… Wielbicielką Danusi jest również moja 16- letnia Córka…wszystkie jesteśmy Kobietami i każda z nas chce sięgać po swoje i niech to robi, a Danusia najlepiej nam wskaże drogę , jak potrafi


  Barbara Kotula

 • Z Danusią znam się od dobrych kilku lat. Znajomość z tą cudowną Kobietą, zawsze z czułością myślącą o innej osobie, uświadomiła mi jak ważne jest wysłuchanie drugiej osoby. Danusia jest bardzo dobrym tego przykładem. Zawsze wysłucha do końca, trafnie zauważa problem i stara się pomóc czerpiąc ze swojego życiowego doświadczenia. Jestem wdzięczna, że dane mi jest przyjaźnić się z Danusią oraz z nią współpracować, ponieważ jako Trener pozytywnego myślenia uczy nas jak z uśmiechem na twarzy przejść przez życie, jak widzieć szklankę do połowy pełną i czerpać z życia pełnymi garściami bez względu na okoliczności, a z cytryn???, które daje nam los- robić lemoniadę?. Kobieta pełna inspiracji, która potrafi otworzyć nam oczy na rzeczy dla nas w danym momencie niewidzialne.
  Z całego serca z pełną odpowiedzialnością za słowa POLECAM współpracę z Danutą Hasiak, która z pewnością pomoże spojrzeć na życie inaczej. ?


  Andrea Elisabeth Hampel

 • Książka Danusi Hasiak pozostaje w sercu dłużej. Każda, nawet najdrobniejsza historia jest ważna. Może być przez nas przeżywana pozytywnie, z uważnością i entuzjazmem. Możemy cieszyć się każdą chwilą i świadomie kierować swoje myśli na to, co dobre i jaka lekcja płynie z każdej sytuacji. Na ponad 200 stronach „Sięgaj po swoje” znajdziesz ogrom entuzjazmu, radości i pozytywnej energii. Z całego serca polecam.


  Anna Grabka

 • Danusia w swojej książce ” Sięgaj po swoje w szpilkach lub boso” pokazuje,że można spełniać swoje marzenia bez względu na wiek i czas, w którym żyjemy.
  Jej życiową misją jest pokazywanie różnych historii związanych z jej życiem i nie tylko. Wspiera osoby słabsze. Inspiruje kobiety do zmian w życiu, za co są jej bardzo wdzięczne.
  Dostrzega życie tam, gdzie inni nie widzą. Robi to skutecznie każdego dnia.
  Jestem wdzięczna Danusi za inspirację i zmianę w sposobie postrzegania i myślenia w moim życiu z pełną jego akceptacją.


  Alfreda Petryna

 • Danusia to najcieplejsza, najwspanialsza i najbardziej energetyczna kobieta, którą znam.
  I uwierzcie mi, że wiek i data jej nie obejmują! Czas ma ją kompletnie gdzieś. Za to Ona czas ceni bardzo! Co do makro-sekundy ?
  Jeśli brakuje Ci wiary w siebie, swoje marzenia i radości w życiu koniecznie poznaj tą kobietę! Zacznij od przeczytania jej książki „Sięgaj po swoje” a zobaczysz, że Ty też jesteś niezwykła ?


  Dorota Jańczyk-Wąsik

CO ZYSKUJESZ, KUPUJĄC KONSULTACJĘ?

Potencjał

Odkryjesz w sobie potencjał, którego się nawet nie spodziewasz.

Wsparcie

Otrzymasz ode mnie mentalne wsparcie oraz konkretne wskazówki „jak sięgać po swoje”.

Plan

Wrócisz na swoją życiową drogę i w swoich butach.

90 minut

Spotykamy się online na wirtualnej rozmowie, która trwa 90 minut.

Książka

Otrzymasz książkę „Sięgaj po swoje w szpilkach lub boso” ze specjalną dedykacją.

Bonus

Zestaw ćwiczeń: „Pewna Siebie Kobieta” w formacie pdf do samodzielnego wypełnienia.

NIEZALEŻNIE OD MIEJSCA W KTÓRYM JESTEŚ DZISIAJ,
ZACZNIESZ SIĘGAĆ PO SWOJE

CENA KONSULTACJI: 359 zł

NAJWIĘKSZE WĄTPLIWOŚCI

 • Mam już ponad 50 lat, czy to jest czas na zmianę. Czy mogę jeszcze sięgać po swoje

 • Jestem młodą mamą. Widzę siebie w biznesie on line, jednak brak mi odwagi. Chciałbym wrócić do sięgania po swoją kobiecość.

 • Chcę zmienić swoje życie. Mam pomysł na nową, samodzielną pracę. Ta, którą wykonuję przestałą dawać mi satysfakcję. Drach przed niepowodzeniem trzyma mnie w blokach startowych

 • Boję się opinii innych. Nie potrafię samodzielnie podjąć ważnych dla mnie decyzji życiowych. Jestem nieszczęśliwa

 • Mam apetyt na życie. Jednak boję się przełamać stereotyp w mojej głowie, że kobiecie po czterdziestce już nie wypada colowiek w swoim życiu zmienić

KONSULTACJA

SIĘGAJ PO SWOJE TU I TERAZ

Zamów już teraz i zmień swoje życie

TU MNIE SPOTKASZ