KONSULTACJA

KRÓLOWA

ŻYCIA

POBIERZ BEZPŁATNIE FRAGMENT KSIĄŻKI

„Sięgaj po swoje w szpilkach lub boso”

JEŚLI:

Chcesz zmienić swój sposób myślenia.

Zbaczyć, że nieidealność nie jest przekleństwem.

Stać się kobietą pewną siebie.

Przestać porównywać się z innymi.

Realizować marzenia bez poczucia winy.

KONSULTACJA

KRÓLOWA ŻYCIA

JEST DLA CIEBIE

Pomogę Ci stać się kobietą pewną siebie. Po to, byś tę umiejętność miała na każdym kroku, w zasięgu ręki. Twoje życie to dar, który zasługuje na wszystko co najlepsze i na Twoich warunkach. Otrzymasz odpowiedzi na pytanie, które zadaje sobie większość ludzi: „co zrobić dzisiaj, w każdym obszarze swojego życia, by przyszłość była nie tylko zrealizowanymi celami, ale również ciągłym zachwytem nad życiem?”

Podczas rozmów z kobietami bardzo często słyszę rozpamiętywanie przeszłości. Same niepowodzenia. „Jestem beznadziejna” to częste podsumowanie tych historii. Chęć bycia idealną to pasmo ich ciągłych porównywań do innych, rozczarowań i niepowodzeń. To ciągły stres. To wirtualny świat, który nie istnieje. Brak akceptacji samej siebie doprowadza kobiety do życia z poczuciem wartości bliskim podłogi. Też taka byłam. Latami nie dopuszczałam głosu swojej intuicji. W wyniku tych doświadczeń stworzyłam tę konsultację. Jeżeli buty, w których chodzisz na swoje życiowej drodze, uwierają Cię – to je zostaw. Wybierz konsultacje stworzone specjalne dla Ciebie.

DLA KOGO JEST TA KONSULTACJA?

Dla kobiet chcących odważnie sięgać po swoje, jednak stereotyp ,,nie wypada” blokuje ich działania.

Dla kobiet chcących od życia więcej, które nie godzą się na podporządkowanie swojego życia „Peselowi”

Dla kobiet, które w przyszłości nie chcą się bać pytania „Ile masz lat Kochana?”

Dla kobiet, które bez poczucia winy chcą realizować swoje marzenia oraz pasje.

Dla kobiet, które chcą wzmocnić swoją unikalność, grzebiąc raz na zawsze marzenia o idealności.

Dla kobiet gotowych do zmiany, jednak strach przed niepowodzeniem cały czas trzyma je w blokach startowych.

Dążenie do bycia idealną, to nasza kobieca największa życiowa pułapka. To nie kobiety idealne, tylko unikalne jak Ty i ja dojdą tam, gdzie same chcą, a nie tam gdzie chcą inni. Nie ma ludzi idealnych – to wirtualny świat. Każda z nas ma coś, co chciałaby mieć inna. Dlatego uwierz mi „Będziesz Królową Życia”, tylko zmień sposób myślenia. Będziesz w końcu żyła na swoich warunkach. W swoim Królestwie.

KIM JESTEM

Jestem Certyfikowanym Trenerem Pozytywnego Myślenia. Ukończyłam Master Business Training

oraz autorką bestsellerowej książki „Sięgaj po swoje w szpilkach lub boso”.

Prywatnie żoną, matką dwóch dorosłych synów. Od dziesięciu lat z wielkim zaangażowaniem oraz ogromnymi sukcesami pomagam i wspieram kobiety w spełnianiu ich marzeń, zamieniając strach w działanie.
Na przestrzeni lat przeszkoliłam ponad czterysta kobiet podczas szkoleń oraz indywidualnych konsultacji. Pomogłam kobietom zmienić sposób myślenia, by w końcu wzięły życie w swoje ręce i przeszły życiową metamorfozę na swoich warunkach.

OPINIE UCZESTNICZEK

 • Cześć Danusiu,
  bardzo miło czytało mi się „Sięgaj (…)” (łezki też poleciały;)) może dlatego, że podobnie jak Tobie od jakiegoś czasu towarzyszył motyw kawiarenki Van Gogha… (na ulubionym kubku) może dlatego, że też miałam babcię Anię (która zasnęła u mnie w domu…)

  może dlatego, że też mam dwóch synów, którzy są dla mnie wszystkim… może dlatego, że od jakiegoś czasu nie zastanawiając się nad tym realizuję swoje marzenia (po prostu w nie uwierzyłam) i na pewno dlatego, że poznałam Ciebie – nie bez przyczyny:) dziękuję, że jesteś:)

  bardzo mi to pomogło i wiele zrozumiałam, całuję!

  Jagoda

 • Urzekła mnie Pani historia…Z jaką lekkością wróciły wspomnienia…te z dzieciństwa…te wycieczki do piwnicy, trzepak…te niezliczone godziny na podwórku, kiedy mamy nie mogły nas dowołać do domów…Wiersze przecudne…i od pierwszego po ostatni w książce…jakże mi bliskie…z jaką łatwością rysujące kolorowe obrazy wspomnień w mojej głowie…Gdzie można kupić tomiki Pani wierszy? […] Ja wciąż się boję. I wciąż jestem daleka od odważnych WŁASNYCH decyzji…

  Marzenia. Dopiero gdy dzieci wyfrunęły…tak leciutko i bardzo nieśmiało zaczęły kiełkować w mojej głowie…a może były tam od zawsze…tylko bałam się tam zaglądać? Choć pochodzę znad morza i jestem córką i synową marynarzy…nigdy ich nie nazywałam, nigdy nie wyznaczałam sobie celów…A gdzie dopłynie kapitan statku, jeśli nie wyznaczy sobie portu docelowego? No właśnie…Chciałabym mieć Pani wiarę, że wszystko jest po coś…A może po coś trafiła w moje ręce akurat – ta Pani książka… ?

  Ps. Ja akurat uwielbiam chodzić w szpilkach.


  Sylwia z Irlandii

 • Witam Wszystkich , którzy zdecydowali się przeczytać moja recenzję…Nie ma dnia , żebym nie pomyślała o Danusi…O Danusi Kobiecie, Danusi Trenerce, Danusi Przyjaciółce..Nic w życiu nie dzieje się bez powodu i przypadkiem..Za parę dni minie rok, kiedy poznałam Danusię.. Szczerze nie miałam pojęcia, że jest trenerem pozytywnego myślenia… Jestem osobą , która potrafi słuchać..Słuchałam, chłonęłam, rozmyślałam.. Wiedziałam , że coś w Niej jest magicznego, coś jest takiego , że w niektórych momentach rozumiemy się bez słów, pomyslałyśmy o tym samym…Postrzegałam i postrzegam Danusię, jako WYBITNĄ OSOBOWOŚĆ, dlatego w niektórych momentach powstrzymywało mnie to przed napisaniem wiadomości z pytaniem, czy wykonaniem telefonu. Dostałam książkę..Sięgaj po swoje… szczerze polecam i , tak , jak w trudne dni wracam do lektury KS. Kaczkowskiego, tak wieczorami fajnie coś przetaczać właśnie coś z tej książki i wracać i wracać , wciąż na nowo, żeby zapamiętać co w życiu ważne, co doceniać i czym się cieszyć… Spotkania , które prowadzi Danusia on-line są rewelacyjne..To skarbnica porad i rozwiązań. Dla Wszystkich… Wielbicielką Danusi jest również moja 16- letnia Córka…wszystkie jesteśmy Kobietami i każda z nas chce sięgać po swoje i niech to robi, a Danusia najlepiej nam wskaże drogę , jak potrafi


  Barbara Kotula

 • Z Danusią znam się od dobrych kilku lat. Znajomość z tą cudowną Kobietą, zawsze z czułością myślącą o innej osobie, uświadomiła mi jak ważne jest wysłuchanie drugiej osoby. Danusia jest bardzo dobrym tego przykładem. Zawsze wysłucha do końca, trafnie zauważa problem i stara się pomóc czerpiąc ze swojego życiowego doświadczenia. Jestem wdzięczna, że dane mi jest przyjaźnić się z Danusią oraz z nią współpracować, ponieważ jako Trener pozytywnego myślenia uczy nas jak z uśmiechem na twarzy przejść przez życie, jak widzieć szklankę do połowy pełną i czerpać z życia pełnymi garściami bez względu na okoliczności, a z cytryn???, które daje nam los- robić lemoniadę?. Kobieta pełna inspiracji, która potrafi otworzyć nam oczy na rzeczy dla nas w danym momencie niewidzialne.
  Z całego serca z pełną odpowiedzialnością za słowa POLECAM współpracę z Danutą Hasiak, która z pewnością pomoże spojrzeć na życie inaczej. ?


  Andrea Elisabeth Hampel

 • Książka Danusi Hasiak pozostaje w sercu dłużej. Każda, nawet najdrobniejsza historia jest ważna. Może być przez nas przeżywana pozytywnie, z uważnością i entuzjazmem. Możemy cieszyć się każdą chwilą i świadomie kierować swoje myśli na to, co dobre i jaka lekcja płynie z każdej sytuacji. Na ponad 200 stronach „Sięgaj po swoje” znajdziesz ogrom entuzjazmu, radości i pozytywnej energii. Z całego serca polecam.


  Anna Grabka

 • Danusia w swojej książce ” Sięgaj po swoje w szpilkach lub boso” pokazuje,że można spełniać swoje marzenia bez względu na wiek i czas, w którym żyjemy.
  Jej życiową misją jest pokazywanie różnych historii związanych z jej życiem i nie tylko. Wspiera osoby słabsze. Inspiruje kobiety do zmian w życiu, za co są jej bardzo wdzięczne.
  Dostrzega życie tam, gdzie inni nie widzą. Robi to skutecznie każdego dnia.
  Jestem wdzięczna Danusi za inspirację i zmianę w sposobie postrzegania i myślenia w moim życiu z pełną jego akceptacją.


  Alfreda Petryna

 • Danusia to najcieplejsza, najwspanialsza i najbardziej energetyczna kobieta, którą znam.
  I uwierzcie mi, że wiek i data jej nie obejmują! Czas ma ją kompletnie gdzieś. Za to Ona czas ceni bardzo! Co do makro-sekundy ?
  Jeśli brakuje Ci wiary w siebie, swoje marzenia i radości w życiu koniecznie poznaj tą kobietę! Zacznij od przeczytania jej książki „Sięgaj po swoje” a zobaczysz, że Ty też jesteś niezwykła ?


  Dorota Jańczyk-Wąsik

CO ZYSKUJESZ, KUPUJĄC KONSULTACJĘ?

Potencjał

Odkryjesz w sobie potencjał, którego się nawet nie spodziewasz.

Wsparcie

Konkretne wskazówki, jak stać się Królową Życia

Plan

Wrócisz na swoją życiową drogę w szpilkach lub boso, wybierzesz sama.

90 minut

Spotykamy się online na wirtualnej rozmowie, która trwa 90 minut.

Książka

Otrzymasz książkę „Sięgaj po swoje w szpilkach lub boso” ze specjalną dedykacją.

Bonus

Zestaw ćwiczeń: „Pewna Siebie Kobieta” w formacie pdf do samodzielnego wypełnienia.

CENA KONSULTACJI: 359 zł

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

 • Mam świetną pracę, jestem niezależna finansowo, jednak niskie poczucie wartości odebrało mi chęć do życia. Co mam zrobić, by to zmienić?

 • Czy mieszkając w małym miasteczku można się poczuć jak Królowa Życia?

 • Czy mając pięćdziesiąt lat, wypada zmieniać swoje życie i poczuć się jak Królowa?

 • Mam dopiero trzydzieści lat a czuję się jak staruszka. Skąd wziąć energię do życia?

KONSULTACJA

KRÓLOWA ŻYCIA

Zamów już teraz i zmień swoje życie

TU MNIE SPOTKASZ