SESJA INDYWIDUALNA

JAK PORADZIĆ SOBIE

Z LĘKIEM

POBIERZ BEZPŁATNIE FRAGMENT KSIĄŻKI

„Sięgaj po swoje w szpilkach lub boso”

JAK POPRADZIĆ SOBIE Z LĘKIEM:

Jeżeli poznasz swój lęk, przestaniesz przed nim uciekać.

Warto poznać „nieprzyjaciela” i działać mimo wszystko.

Przestaniesz kręcić filmy, które blokują Cię przed zrobieniem jakiegokolwiek kroku.

Uśmiechniesz się do siebie mówiąc „Nie taki lęk straszny, jak go malują”

Zburzysz mentalny mur strachu, który sama stawiasz przed sobą.

SESJA INDYWIDUALNA

JAK PORADZIĆ SOBIE Z LĘKIEM

GDY LOS PRZYGOTUJE CI TRUDNE ŻYCIOWE LEKCJE, ZMIERZYSZ SIĘ ZE SWOIM LĘKIEM

Przestanie pytać „Dlaczego mnie to spotkało. Przestaniem się zamartwiać. Co bardzo negatywnie wpływa na Twoje zdrowie. Zaakceptujesz tę sytuację, przestaniesz rwać włosy z głowy, przypominając sobie moje życiowe motto: „Wszystko w życiu jest po coś”. Odkryjesz potencjał, który masz w sobie, o który nawet siebie nie podejrzewasz. Zaczniesz myśleć pozytywnie, nadając znaczenie wszystkim życiowym zdarzeniom jako „szklankę do połowy pełną”. Przestaniesz bać się mówić dobrze o sobie. Zaakceptujesz swój lęk jako normalną emocję, którą szybko zamienisz w działanie.

DLA KOGO JEST TA SESJA INDYWIDUALNA?

Dla kobiet bojących się opinii innych, co w konsekwencji obniża ich poczucie wartości

Dla kobiet, które czują, że bycie perfekcyjną, to ciągły lęk, że takimi nie są

Dla kobiet, które zapomniały o swoich marzeniach i pasjach

Dla kobiet, które boją się łamania krzywdzących je stereotypów

Dla kobiet, które zostały uśpione niewiarą w siebie oraz lękiem przed niepowodzeniem

Dla kobiet, które nie potrafią zaakceptować siebie i chowają się w cieniu innych

Strach paraliżuje 99% kobiet przed sięganiem po swoje tu i teraz. Akceptują więzienie wszechobecnych stereotypów, że miejsce kobiety jest przy garnkach, dzieciach, wnukach. Przez co nie akceptują siebie. Poczucie winy, gdy cokolwiek dla siebie zrobię, zamienia się w strach. Co powiedzą inni. Idą przez życie w nie swoich butach, nie ze swoimi wartościami oraz wspierającymi przekonaniami.

KIM JESTEM

Jestem Certyfikowanym Trenerem Pozytywnego Myślenia. Ukończyłam Master Business Training

oraz autorką bestsellerowej książki „Sięgaj po swoje w szpilkach lub boso”.

Prywatnie żoną, matką dwóch dorosłych synów. Od dziesięciu lat z wielkim zaangażowaniem oraz ogromnymi sukcesami pomagam i wspieram kobiety w spełnianiu ich marzeń, zamieniając strach w działanie.
Na przestrzeni lat przeszkoliłam ponad czterysta kobiet podczas szkoleń oraz indywidualnych konsultacji. Pomogłam kobietom zmienić sposób myślenia, by w końcu wzięły życie w swoje ręce i przeszły życiową metamorfozę na swoich warunkach.

OPINIE UCZESTNICZEK

 • Cześć Danusiu,
  bardzo miło czytało mi się „Sięgaj (…)” (łezki też poleciały;)) może dlatego, że podobnie jak Tobie od jakiegoś czasu towarzyszył motyw kawiarenki Van Gogha… (na ulubionym kubku) może dlatego, że też miałam babcię Anię (która zasnęła u mnie w domu…)

  może dlatego, że też mam dwóch synów, którzy są dla mnie wszystkim… może dlatego, że od jakiegoś czasu nie zastanawiając się nad tym realizuję swoje marzenia (po prostu w nie uwierzyłam) i na pewno dlatego, że poznałam Ciebie – nie bez przyczyny:) dziękuję, że jesteś:)

  bardzo mi to pomogło i wiele zrozumiałam, całuję!

  Jagoda

 • Urzekła mnie Pani historia…Z jaką lekkością wróciły wspomnienia…te z dzieciństwa…te wycieczki do piwnicy, trzepak…te niezliczone godziny na podwórku, kiedy mamy nie mogły nas dowołać do domów…Wiersze przecudne…i od pierwszego po ostatni w książce…jakże mi bliskie…z jaką łatwością rysujące kolorowe obrazy wspomnień w mojej głowie…Gdzie można kupić tomiki Pani wierszy? […] Ja wciąż się boję. I wciąż jestem daleka od odważnych WŁASNYCH decyzji…

  Marzenia. Dopiero gdy dzieci wyfrunęły…tak leciutko i bardzo nieśmiało zaczęły kiełkować w mojej głowie…a może były tam od zawsze…tylko bałam się tam zaglądać? Choć pochodzę znad morza i jestem córką i synową marynarzy…nigdy ich nie nazywałam, nigdy nie wyznaczałam sobie celów…A gdzie dopłynie kapitan statku, jeśli nie wyznaczy sobie portu docelowego? No właśnie…Chciałabym mieć Pani wiarę, że wszystko jest po coś…A może po coś trafiła w moje ręce akurat – ta Pani książka… ?

  Ps. Ja akurat uwielbiam chodzić w szpilkach.


  Sylwia z Irlandii

 • Witam Wszystkich , którzy zdecydowali się przeczytać moja recenzję…Nie ma dnia , żebym nie pomyślała o Danusi…O Danusi Kobiecie, Danusi Trenerce, Danusi Przyjaciółce..Nic w życiu nie dzieje się bez powodu i przypadkiem..Za parę dni minie rok, kiedy poznałam Danusię.. Szczerze nie miałam pojęcia, że jest trenerem pozytywnego myślenia… Jestem osobą , która potrafi słuchać..Słuchałam, chłonęłam, rozmyślałam.. Wiedziałam , że coś w Niej jest magicznego, coś jest takiego , że w niektórych momentach rozumiemy się bez słów, pomyslałyśmy o tym samym…Postrzegałam i postrzegam Danusię, jako WYBITNĄ OSOBOWOŚĆ, dlatego w niektórych momentach powstrzymywało mnie to przed napisaniem wiadomości z pytaniem, czy wykonaniem telefonu. Dostałam książkę..Sięgaj po swoje… szczerze polecam i , tak , jak w trudne dni wracam do lektury KS. Kaczkowskiego, tak wieczorami fajnie coś przetaczać właśnie coś z tej książki i wracać i wracać , wciąż na nowo, żeby zapamiętać co w życiu ważne, co doceniać i czym się cieszyć… Spotkania , które prowadzi Danusia on-line są rewelacyjne..To skarbnica porad i rozwiązań. Dla Wszystkich… Wielbicielką Danusi jest również moja 16- letnia Córka…wszystkie jesteśmy Kobietami i każda z nas chce sięgać po swoje i niech to robi, a Danusia najlepiej nam wskaże drogę , jak potrafi


  Barbara Kotula

 • Z Danusią znam się od dobrych kilku lat. Znajomość z tą cudowną Kobietą, zawsze z czułością myślącą o innej osobie, uświadomiła mi jak ważne jest wysłuchanie drugiej osoby. Danusia jest bardzo dobrym tego przykładem. Zawsze wysłucha do końca, trafnie zauważa problem i stara się pomóc czerpiąc ze swojego życiowego doświadczenia. Jestem wdzięczna, że dane mi jest przyjaźnić się z Danusią oraz z nią współpracować, ponieważ jako Trener pozytywnego myślenia uczy nas jak z uśmiechem na twarzy przejść przez życie, jak widzieć szklankę do połowy pełną i czerpać z życia pełnymi garściami bez względu na okoliczności, a z cytryn???, które daje nam los- robić lemoniadę?. Kobieta pełna inspiracji, która potrafi otworzyć nam oczy na rzeczy dla nas w danym momencie niewidzialne.
  Z całego serca z pełną odpowiedzialnością za słowa POLECAM współpracę z Danutą Hasiak, która z pewnością pomoże spojrzeć na życie inaczej. ?


  Andrea Elisabeth Hampel

 • Książka Danusi Hasiak pozostaje w sercu dłużej. Każda, nawet najdrobniejsza historia jest ważna. Może być przez nas przeżywana pozytywnie, z uważnością i entuzjazmem. Możemy cieszyć się każdą chwilą i świadomie kierować swoje myśli na to, co dobre i jaka lekcja płynie z każdej sytuacji. Na ponad 200 stronach „Sięgaj po swoje” znajdziesz ogrom entuzjazmu, radości i pozytywnej energii. Z całego serca polecam.


  Anna Grabka

 • Danusia w swojej książce ” Sięgaj po swoje w szpilkach lub boso” pokazuje,że można spełniać swoje marzenia bez względu na wiek i czas, w którym żyjemy.
  Jej życiową misją jest pokazywanie różnych historii związanych z jej życiem i nie tylko. Wspiera osoby słabsze. Inspiruje kobiety do zmian w życiu, za co są jej bardzo wdzięczne.
  Dostrzega życie tam, gdzie inni nie widzą. Robi to skutecznie każdego dnia.
  Jestem wdzięczna Danusi za inspirację i zmianę w sposobie postrzegania i myślenia w moim życiu z pełną jego akceptacją.


  Alfreda Petryna

 • Danusia to najcieplejsza, najwspanialsza i najbardziej energetyczna kobieta, którą znam.
  I uwierzcie mi, że wiek i data jej nie obejmują! Czas ma ją kompletnie gdzieś. Za to Ona czas ceni bardzo! Co do makro-sekundy ?
  Jeśli brakuje Ci wiary w siebie, swoje marzenia i radości w życiu koniecznie poznaj tą kobietę! Zacznij od przeczytania jej książki „Sięgaj po swoje” a zobaczysz, że Ty też jesteś niezwykła ?


  Dorota Jańczyk-Wąsik

CO ZYSKUJESZ, KUPUJĄC SESJE INDYWIDUALNĄ?

Akceptacja

Zaakceptujesz siebie i swój nieidealny perfekcjonizm.

Siłę

Odzyskasz siłę i moc, by zmierzyć się ze swoim lękiem.

Marzenia

Odnajdziesz swoje pasje i skrywane marzenia.

90 minut

Spotykamy się online na wirtualnej rozmowie, która trwa 90 minut.

Książka

Otrzymasz książkę „Sięgaj po swoje w szpilkach lub boso” ze specjalną dedykacją.

Bonus

Zestaw ćwiczeń: „Pewna Siebie Kobieta” w formacie pdf do samodzielnego wypełnienia.

CENA KONSULTACJI: 359 zł

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

 • Od lat boję się wrócić do swojej pasji, obawiam się krytyki najbliższych. Czy można to zmienić?

 • Mam dość użalania się nad sobą, od kilku lat nie mogę znaleźć pracy. Co mam zrobić?

 • Cały czas lękam się o swoje zdrowie, zdrowie mojej rodziny. Moi najbliżsi mają tego dość. Czy mogę coś z tym zrobić?

 • Boję się upływającego czasu. Każde urodziny po skończonej czterdziestce to dla mnie dramat. Czy można zrywać kartki z kalendarza bez strachu?

KONSULTACJA

JAK PORADZIĆ SOBIE Z LĘKIEM

Zamów już teraz i zmień swoje życie

TU MNIE SPOTKASZ