KONSULTACJE

ZAMIAST ZMIENIAĆ ŚWIAT,

ZMIEŃ SPOSÓB MYŚLENIA

Zamiast zmieniać świat, zmień sposób myślenia. Tak zmienisz siebie i odważnie, z pełną akceptacją siebie, wrócisz na swoją życiową drogę. W swoich butach, ze swoimi wartościami.

Czy wiesz, że masz kontrolę w życiu nad jedną, kluczową rzeczą?

To TWOJE MYŚLI. Nad nimi możesz przejąć kontrolę. Jak to zrobić? Tego nauczę Cię podczas konsultacji. Pokażę Ci, co zrobić, aby każdą negatywną myśl zamienić w pozytywną. Tym samym wzmocnisz swoją odporność psychiczną. Pokażę Ci wszystkie zagrożenia płynące z „marudzącej” postawy życiowej, która prowadzi do samounicestwienia. Do miejsca, z którego trudno potem wyjść. Można zakotwiczyć się w nim na lata i samotnie mieć pretensje do całego świata, nie otrzymując odpowiedzi. „Dlaczego jestem tak samotna?”, „Dlaczego nikt mnie nigdzie nie zaprasza?”… Dlatego im szybciej zmienisz swój sposób myślenia, tym szybciej zaczniesz doceniać to, co masz, i staniesz się szczęśliwa.

KONSULTACJE INDYWIDUALNE

KONSULTACJA: „Sięgaj po swoje tu i teraz”

Sięganie po swoje tu i teraz, to skuteczna droga do spełnionego życia. Zmienisz swój sposób myślenia, który zaprowadzi Cię tam, gdzie chcesz Ty, a nie tam gdzie chcą inni. I właśnie tam sięgniesz po swoje. W swoich butach, ze swoimi wartościami i marzeniami. Nie przejmując się opinią innych. Zobaczysz, że „nieidealność” nie jest przekleństwem lecz darem, który wyróżnia cię od innych.

KONSULTACJA: „Jak poradzić sobie z lękiem”

Zmierzysz się ze swoim lękiem. Przestaniesz przed nim uciekać.Przeanalizujesz swoje tu i teraz. Zaakceptujesz swój lęk i zaczniesz kierować pozytywną energię w rozwiązanie. Akceptacją osłabisz jego moc.W myśl zasady, że wszystko w życiu jest po coś, będziesz wdzięczna, że wkradł się w Twoje życie. Dzięki niemu poznasz bliżej siebie, wyzwalając energię do działania. Zburzysz mentalny mur, który postawiłaś sama sobie.

KONSULTACJA: „Królowa życia”

Pomogę Ci stać się kobietą pewną siebie. Po to, byś tę umiejętność miała na każdym kroku, w zasięgu ręki. Twoje życie to dar, który zasługuje na wszystko, co najlepsze i na Twoich warunkach. Otrzymasz odpowiedzi na pytanie, które zadaje sobie większość ludzi: co zrobić dzisiaj, w każdym obszarze swojego życia, by przyszłość była nie tylko zrealizowanymi celami, ale również ciągłym zachwytem nad życiem.

OPINIE UCZESTNICZEK

 • Cześć Danusiu,
  bardzo miło czytało mi się „Sięgaj (…)” (łezki też poleciały;)) może dlatego, że podobnie jak Tobie od jakiegoś czasu towarzyszył motyw kawiarenki Van Gogha… (na ulubionym kubku) może dlatego, że też miałam babcię Anię (która zasnęła u mnie w domu…)

  może dlatego, że też mam dwóch synów, którzy są dla mnie wszystkim… może dlatego, że od jakiegoś czasu nie zastanawiając się nad tym realizuję swoje marzenia (po prostu w nie uwierzyłam) i na pewno dlatego, że poznałam Ciebie – nie bez przyczyny:) dziękuję, że jesteś:)

  bardzo mi to pomogło i wiele zrozumiałam, całuję!

  Jagoda

 • Urzekła mnie Pani historia…Z jaką lekkością wróciły wspomnienia…te z dzieciństwa…te wycieczki do piwnicy, trzepak…te niezliczone godziny na podwórku, kiedy mamy nie mogły nas dowołać do domów…Wiersze przecudne…i od pierwszego po ostatni w książce…jakże mi bliskie…z jaką łatwością rysujące kolorowe obrazy wspomnień w mojej głowie…Gdzie można kupić tomiki Pani wierszy? […] Ja wciąż się boję. I wciąż jestem daleka od odważnych WŁASNYCH decyzji…

  Marzenia. Dopiero gdy dzieci wyfrunęły…tak leciutko i bardzo nieśmiało zaczęły kiełkować w mojej głowie…a może były tam od zawsze…tylko bałam się tam zaglądać? Choć pochodzę znad morza i jestem córką i synową marynarzy…nigdy ich nie nazywałam, nigdy nie wyznaczałam sobie celów…A gdzie dopłynie kapitan statku, jeśli nie wyznaczy sobie portu docelowego? No właśnie…Chciałabym mieć Pani wiarę, że wszystko jest po coś…A może po coś trafiła w moje ręce akurat – ta Pani książka… ?

  Ps. Ja akurat uwielbiam chodzić w szpilkach.


  Sylwia z Irlandii

 • Witam Wszystkich , którzy zdecydowali się przeczytać moja recenzję…Nie ma dnia , żebym nie pomyślała o Danusi…O Danusi Kobiecie, Danusi Trenerce, Danusi Przyjaciółce..Nic w życiu nie dzieje się bez powodu i przypadkiem..Za parę dni minie rok, kiedy poznałam Danusię.. Szczerze nie miałam pojęcia, że jest trenerem pozytywnego myślenia… Jestem osobą , która potrafi słuchać..Słuchałam, chłonęłam, rozmyślałam.. Wiedziałam , że coś w Niej jest magicznego, coś jest takiego , że w niektórych momentach rozumiemy się bez słów, pomyslałyśmy o tym samym…Postrzegałam i postrzegam Danusię, jako WYBITNĄ OSOBOWOŚĆ, dlatego w niektórych momentach powstrzymywało mnie to przed napisaniem wiadomości z pytaniem, czy wykonaniem telefonu. Dostałam książkę..Sięgaj po swoje… szczerze polecam i , tak , jak w trudne dni wracam do lektury KS. Kaczkowskiego, tak wieczorami fajnie coś przetaczać właśnie coś z tej książki i wracać i wracać , wciąż na nowo, żeby zapamiętać co w życiu ważne, co doceniać i czym się cieszyć… Spotkania , które prowadzi Danusia on-line są rewelacyjne..To skarbnica porad i rozwiązań. Dla Wszystkich… Wielbicielką Danusi jest również moja 16- letnia Córka…wszystkie jesteśmy Kobietami i każda z nas chce sięgać po swoje i niech to robi, a Danusia najlepiej nam wskaże drogę , jak potrafi


  Barbara Kotula

 • Z Danusią znam się od dobrych kilku lat. Znajomość z tą cudowną Kobietą, zawsze z czułością myślącą o innej osobie, uświadomiła mi jak ważne jest wysłuchanie drugiej osoby. Danusia jest bardzo dobrym tego przykładem. Zawsze wysłucha do końca, trafnie zauważa problem i stara się pomóc czerpiąc ze swojego życiowego doświadczenia. Jestem wdzięczna, że dane mi jest przyjaźnić się z Danusią oraz z nią współpracować, ponieważ jako Trener pozytywnego myślenia uczy nas jak z uśmiechem na twarzy przejść przez życie, jak widzieć szklankę do połowy pełną i czerpać z życia pełnymi garściami bez względu na okoliczności, a z cytryn???, które daje nam los- robić lemoniadę?. Kobieta pełna inspiracji, która potrafi otworzyć nam oczy na rzeczy dla nas w danym momencie niewidzialne.
  Z całego serca z pełną odpowiedzialnością za słowa POLECAM współpracę z Danutą Hasiak, która z pewnością pomoże spojrzeć na życie inaczej. ?


  Andrea Elisabeth Hampel

 • Książka Danusi Hasiak pozostaje w sercu dłużej. Każda, nawet najdrobniejsza historia jest ważna. Może być przez nas przeżywana pozytywnie, z uważnością i entuzjazmem. Możemy cieszyć się każdą chwilą i świadomie kierować swoje myśli na to, co dobre i jaka lekcja płynie z każdej sytuacji. Na ponad 200 stronach „Sięgaj po swoje” znajdziesz ogrom entuzjazmu, radości i pozytywnej energii. Z całego serca polecam.


  Anna Musik

 • Danusia w swojej książce ” Sięgaj po swoje w szpilkach lub boso” pokazuje,że można spełniać swoje marzenia bez względu na wiek i czas, w którym żyjemy.
  Jej życiową misją jest pokazywanie różnych historii związanych z jej życiem i nie tylko. Wspiera osoby słabsze. Inspiruje kobiety do zmian w życiu, za co są jej bardzo wdzięczne.
  Dostrzega życie tam, gdzie inni nie widzą. Robi to skutecznie każdego dnia.
  Jestem wdzięczna Danusi za inspirację i zmianę w sposobie postrzegania i myślenia w moim życiu z pełną jego akceptacją.


  Alfreda Petryna

 • Danusia to najcieplejsza, najwspanialsza i najbardziej energetyczna kobieta, którą znam.
  I uwierzcie mi, że wiek i data jej nie obejmują! Czas ma ją kompletnie gdzieś. Za to Ona czas ceni bardzo! Co do makro-sekundy ?
  Jeśli brakuje Ci wiary w siebie, swoje marzenia i radości w życiu koniecznie poznaj tą kobietę! Zacznij od przeczytania jej książki „Sięgaj po swoje” a zobaczysz, że Ty też jesteś niezwykła ?


  Dorota Jańczyk-Wąsik

KIM JESTEM

Jestem Certyfikowanym Trenerem Pozytywnego Myślenia. Ukończyłam Master Business Training

oraz autorką bestsellerowej książki „Sięgaj po swoje w szpilkach lub boso”.

Prywatnie żoną, matką dwóch dorosłych synów. Od dziesięciu lat z wielkim zaangażowaniem oraz ogromnymi sukcesami pomagam i wspieram kobiety w spełnianiu ich marzeń, zamieniając strach w działanie.

Na przestrzeni lat przeszkoliłam ponad czterysta kobiet podczas szkoleń oraz indywidualnych konsultacji. Pomogłam kobietom zmienić sposób myślenia, by w końcu wzięły życie w swoje ręce i przeszły życiową metamorfozę na swoich warunkach.

Już ponad 400 kobiet skorzystało z moich szkoleń i konsultacji, nie tylko w Polsce, ale również w Szkocji, Irlandii oraz USA

TAK RÓWNIEŻ POMAGAM

Jeśli nie potrzebujesz szkolenia, skorzystaj z innych form mojej wiedzy i doświadczenia.

BLOG

Jestem certyfikowanym trenerem Masterclass. Ukończyłam Master Business Training. Inspiruję kobiety do zmian.

KSIĄŻKA

Jestem autorką książki „Sięgaj po swoje w szpilkach lub boso”. Pokazuję, jak krok po kroku stawałam się kobietą świadomą swojego tu i teraz.

YOUTUBE

Przeszłam własną metamorfozę. Od kobiety bojącej się własnego cienia z bardzo niskim poczuciem własnej wartości – do miejsca, w którym jestem dzisiaj.

TU MNIE SPOTKASZ